Folyo Baskı

Folyo Baskı Nedir?

İç ve dış mekanlarda kullanılır, ana sebebi rahat kullanım, uzun ömrü ve düşük maliyetidir. PVC esaslı bir malzemedir. Folyo başka hiçbir malzeme kullanmadan birçok yüzeye yapışabildiğinden çok fazla tercih edilmektedir.

Folyo baskı, solvent bazlı kaplamalar kullanılarak yapışkan arkalı mat veya parlak kağıt üzerine yapılan baskıdır. Sert zemine yapıştırılarak kullanılır. İstanbul tabela, folyo kesimde zemin olarak plastik özlü polikarbon, pleksi, dekota ve alüminyum gibi sert malzemeler kullanır. Üretimi kolaydır. Folyo  uygulama alanı ve renk seçimi açısından geniş seçeneklere sahiptir.

Folyo baskıdan çıkarıldıktan sonra birkaç saat bekletilmelidir. İşler iç mekan olarak basılmışsa lamine edilmesi gerekir, dış mekan olarak basılmış ise hizmet ömrünü uzatmak için en iyisi laminasyon yapmaktır.

İstanbul Tabelacı olarak Folyo baskı, kendinden yapışkanlı özelliğinden dolayı reklam sektöründe en çok kullanılan üründür. Reklam alanında araç kaplamaları, cephe cam kaplamaları, tabela yapımı ve diğer yüzey kaplamaları gibi birçok dijital baskı çözümünde alüminyum folyo baskı kullanılmaktadır.

 

İç mekan Dekorasyon

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png
Size Nasıl Yardımcı
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?