Işıklı Tabela, markanızın/işletmenizin günün 24 saati göz önünde olmasını sağlar ve belkide günün en etkileyici görüntüsünü hava karardıktan sonra verirsiniz. İşletmemiz aralıksız bakım garantisi vererek tabelanızın aralıksız parlamasını sağlar. Şayet sizde yapıldıktan bir müddet sonra patlayan florasanlardan, kararan led uygulamalardan bunaldıysanız; nitelikli malzemelerin güveniyle aralıksız bakım hizmeti veren Pius Ajans, meselelerinize çözüm üretmekten mutluluk duyar.

 

Işıklı Tabela Çeşitleri

Şuurumuz ve görsel belleğimizdeki; şehir, sokak, alışveriş merkezleri ve ünlü kentsel alanlar, reelinde hepsinin neredeyse hâkimiyetiz bir biçimde yaradılışının süsleyici mimarı Işıklı Tabela. Akşamları yürüyüş yapmak için seçim ettiğimiz yolla, bazı şirketlerin iş yerlerinin dikkat toplayıcılığı, özellikle akşamları bulunduğumuz etrafı anında konumumuzu kavraya öğrenmemizi sağlayan; Işıklı Tabela.

Işıklı Tabela sektörde en çok seçim edilen tabela çeşididir ki, nedeni bir iş yeri için zorunlu olan alın tabelasının, hava karardığı zamanda, insanların gözüne hitap etmesini sağlamak ve hoş bir tasarımın ışıklandırılmasıyla tesirli bir imaj yaratmaktır.

Sektörde neredeyse her çeşit tabelanın ışıklısını yapmak olasıdır ve ışıklı olması her zaman şirketin faydasına bir seçimdir.

 

Işıklı Vinil Tabela

Işıklı tabelanın yapımında tabelaya özel üretilmiş alüminyum adaleye kenarları ile oluşturulan havuz tabanına ışık sızdırmazlı için gofraj kapatılır. Zemin içerisine aydınlatma malzemesi yerleştirilerek floresan veya led aydınlatma sağlandıktan sonra kreatif bir çalışmayla iki ebatlı görsel oluşturulur. Görsel vinil üzerine dijital baskı veya folyo kesim usulleriyle uygulandık tan sonra daha evvel oluşturulan ışıklı havuz sistemi üzerine gerdirilerek montajı yapılır.

 

Işıklı Fener Tabela

Işıklı Fener Tabela: Bu tabela, alın tabelasının beceriksiz kaldığı dar ara caddeler; çok fazla yaya sirkülasyon olduğu yoğun sokaklar da yayanın alın tabelasını göremeyişi sebebiyle kullanılan bir tabela cinsidir.

Işıklı Tabela imalatında; alüminyum, ferforje, ahşap, muhtelif pleksi ve alaşım malzemeler kullanılmaya müsait bir yapısı vardır; alın tabelasıyla tümleşik bir tasarıma sahiptir. Bankaların ve telekomünikasyon işletmelerinin olmazsa olmazı dükkânının ve tabelanın sanki tamlığını sağlayan minik bir değiş; Işıklı Fener Tabela

 

Pleksi Işıklı Tabela

Işıklı Pleksi Tabela; son senelerde aşırısıyla görmeye aşina olduğumuz süratli bir biçimde bayileşen; ve millet tarafından çok hoşlanılan ham köfteciler, hepsinin seçimi Işıklı pleksi tabeladır. Böylece imalatı tamamen ışıklı vinil tabela manasında olup; daha net ve canlı renkler elde edilir gündüz görüntüsü de bir o kadar parlak; ve göz alıcıdır.

 

Işıklı Pleksi Kabartma (Pleksi Kutu Harf)

Pleksi Kabartma Işıklı Tabela; alüminyum, kompakt lamine alüminyum oturum kompozit, ahşap ızgara, metal ızgara, duvar, mağaza; veya çatı tabanına bile uygulamakta sektörde kutu harf olarak adlanmakta; ve üç ebatlı tabelalarda sıkça seçim etmekteyiz.

Işıklı Pleksi Kabartmalar imalatı; ebatlarına uygun kalınlıklardaki Pleksi levhalar cnc de kesilerek şekillendirildikten sonra; takribî harf boyunun %15 kadar genişlikteki bantlar ile kenar çizgisine mutabık kalınarak ısıtıcılar desteğiyle döner. Transparan kimyevi yapıştırıcılar kloroform, süratli yapıştırıcı kullanılarak yapıştırır. Aydınlatması kabartma yapıldıktan tan sonraki iç miktarlara uygun olarak kesilen belirli kalınlıktaki foreks veya alüminyum; oturumlar üzerine yapıştırılan aydınlatma malzemeleriyle sağlanır.

 

Diğer ışıklı tabela modellerimiz:

  • Kutu Harf Işıklı Tabela
  • Led Ekran ve Kayan Yazı Sistemleri
  • Kompozit ve Alüminyum Kabartma
  • Alüminyum Kompozit Oyma Pleksi Kabartma
//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png