katalogtasarımı_pius

Birçok sektörde şirketler, ürünlerini ve hizmetlerini müşterilere tanıtmak ister. Bunun için birçok yöntem benimsemişlerdir. Bunlardan biri de İstanbul Ajans’ta sıkça kullanılan katalogdur. Bu amaca yönelik tanıtım kılavuzlarına katalog baskı denir.

Birçok şirket, ürünlerini veya hizmetlerini müşterilere tanıtmanın gerekli olduğunu düşünmektedir. Bu şirket için çok önemli. Özellikle, saygıyı kazanmak ve müşterilerin ilgisini çekmek için yüksek kaliteli tasarımlarla kataloglar oluşturulmalıdır.

Kaliteli katalog baskısı için ne yapıldığını detaylı olarak kontrol etmelisiniz. Çünkü katalog basımı profesyonel bir çalışmanın sonucu olmalıdır. Özellikle katalogda renkler birbiriyle uyumlu olmalı ve kullanıcıları yormamalıdır. Kullanılacak metin dengeli olmalıdır. Ürün ve hizmetlerin müşterilere etkin bir şekilde ulaşması için müşteri kitlesine uygun ve müşteri beklentilerini karşılayan katalog basılı materyallerin hazırlanması çok önemlidir. Biz de İstanbul Katalog olarak aradığınız tüm seçenekleri sizlere sunuyoruz.

KATOLOG TASARIMI NEDİR?

Katalog grafik tasarımı firmanın ana tanıtım aracı olduğundan çok dikkatli hazırlanmalı ve tamamen doğru, planlı ve yaratıcı olacak şekilde tasarlanmalıdır. Firmasını tanıtmakta zorlanan bir katalog, ürünlerinizin doğru bir şekilde tanımlanamamasına ve şirketin ciddi itibar ve ekonomik kayıplara uğramasına neden olur. Katalog sadece hazırlanmamalı, aynı zamanda Ajans İstanbul gibi uzman ekibe sahip bir kurum tarafından tasarlanmalı ve basılmalıdır.

Katalog şirketinizin aynasıdır. Hangi ürünü üretirseniz üretin, ne kadar tanıtımını yaparsanız yapın, kataloğunuz sizi tanıtmaya yetmiyorsa başarılı olamazsınız. Katalog, iç sayfalarının tasarımında kullanılan lake, gofraj, pantone renkler, özel bıçaklar, uv baskılar sayesinde değer kazanır; ucuz kataloglar geleceğinizden çalar. İstanbul Ajans’ta katalog tasarımına dikkat etmemek, firmanızın markalaşma konusunda en büyük adımı atamayacağı anlamına gelir. Siz ve profesyonel tasarım ekibimiz kataloğu daha dikkatli tasarlayacak, yaptıkları işin içeriğini anlayacak, ürün satışlarınız, marka değeriniz ve geliriniz buna göre artacaktır. Bu nedenle yaratıcı bir Reklam Ajansı olarak basit katalog yapmıyoruz. Ancak tasarlanmış ve basılmış kataloğumuz ile firmanızı ve markanızı zekice tanıtabilirsiniz.

Pius-Katalog Tasarımı
Pius-Katalog Tasarımı
//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png
Size Nasıl Yardımcı
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?