Matbaa Hizmetleri

Matbaa teknikleri günümüzdeki seri üretim anlayışı ve gelişen teknoloji imkanlarıyla daha dijital bir hale dönüşmüştür. Biz de ajans Pius olarak dijitalleşen matbaa teknolojilerinin bir parçasıyız. Renklerin kâğıdın üzerinde şekillendiği, kelimelerin anlam bulduğu ajanda, kitap baskı, dergi, katalog, kartvizit baskı, broşür, afiş, insert, Amerikan servis, mıknatıs, magnet, ajanda defter, karton çanta, etiket baskı, takvimler, bloknot, cepli dosya, gemici takvimi ve matbaa hizmetlerinde deneyimli uzman kadrosuyla hizmetinizdeyiz.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png
>

Broşür & İnsert

El broşürleri ile ürünlerinizi pazarlayabilir aynı zamanda marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Etkili bir şekilde el broşürü hazırlamak için önce firmanızı analiz ediyoruz. Ardından rakiplerinizi analiz ederek size özgün bir el broşürü tasarımı çıkarmak için uğraşıyoruz. Markanızı en iyi şekilde yansıtan el broşürleri ile satışınızı inanılmaz derecede artırma fırsatı bulabilirsiniz. İnsert baskı ise genellikle perakende sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından ürünlerin tanıtımında kullanılır. Özellikle dönemsel kampanyaları duyurmak ve kısa vadede dönüş alabilmek adına çok etkin bir pazarlama ürünüdür.

<

Katalog, Dergi, Kitap

Katalog firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yoludur. Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı hem kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar.

>

Cepli dosya

Cepli dosyalar, kurumsal kimliğinizi yansıtabileceğiniz ve firmanızın profesyonel imajına katkı sağlayabilecek en iyi araçlardan biridir. Tüm çalışma materyallerinizi bir arada tutarken, şirket isminizin de hafızalarda yer etmesine yardımcı olurlar.

<

Bloknot

Bloknotlar müşterilerinizin devamlı kullanabileceği türden ürünlerdendir. Doğru ve kaliteli bloknot tasarımları sayesinde firmanızın tanıtımınızı etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

>

Kartvizit

Kartvizitler ad-soyad, çalışılan kurum, unvan ve iletişim bilgilerinin yer aldığı kullanışlı tasarımlardır. Kartvizit firmanın imajını yansıtır ve bu yüzden profesyonelliğin kısa bir ifadesidir. Doğru bir kartvizit tasarımı sizi güzel bir şekilde temsil edebilir.

<

Magnet

Magnetler reklam sektörünün oldukça tercih ettiği ve günlük hayatta da sıklıkla kullanılan tasarımlardandır. Tamamı mıknatıslı olan magnetlerimiz kolay kullanımlarıyla marka tanıtımıza katkı sağlayabilirler.

>

Oto Kokusu

Oto kokuları firmaların her arabada bulunmasını istediği bir reklam çeşididir. O yüzden oto kokusu bastırmak sizlere kalıcı bir reklam imkânı sunar. Oto kokusu en önemli promosyon ürünlerinin başında yer alır. Günümüzde oto kokuları her araba için olmazsa olmazdır ve bu yüzden firmalar kendi markalarının kalıcılığı için oto kokusuna ihtiyaç duyarlar.

<

Ajanda

Ajanda, hedef kitlenizde, pazarlama yaptığınız potansiyel müşterilerinizde ve güncel müşterilerinizde kullanabileceğiniz kalıcı ve etkili bir promosyon malzemesidir. Ajans Pius olarak harika ajanda tasarımlarıyla size destek olabiliriz.

>

Gemici Takvimi

Gemici takvimleri en yaygın kullanılan takvimlerdendir. Gemici takvimi bir önceki ay, içinde bulunulan ay ve sonraki ayı göstermek üzere tasarlanmış bir takvimdir. Bulunulan ay ortada, önceki ay üstte ve sonraki ay altta olacak şekilde tasarlanırlar. Her ne kadar denizcilik şirketleri tarafından kullanılmak amacı ile tasarlanmış olsalar da iş hayatında rol alan her firmanın kullandığı bir takvim çeşidi halini almıştır. Siz de kullanışlı bir gemici takvimi tasarımıyla firmanızın reklamını yapabilirsiniz.

<

Afiş & Poster

Afiş & Poster sokaklarda dolaşırken her yerde gözümüze takılan iletişim araçlarıdır. Bakmaktan ve üzerinde yazan metinleri okumaktan kendimizi alamadığımız bu tanıtım materyalleri ulaştıkları hedef kitle bakımından en etkili olan iletişim araçlarının başında gelir. Posterlerde ve afişlerde yer alan görsel ve yazılı mesajlar iletişim faaliyetinin devam ettiği süre içerisinde binlerce kişiye ulaşma potansiyeline sahiptir. Gün geçtikçe daha çok yaygınlaşan poster ve afişler zamanla estetik bir boyut kazanmış, sanatsal reklamcılığın en önemli araçlarından biri olmuştur. Sokaklarda dolaşırken her yerde gözümüze takılan posterler, afişler sayesinde iletilmek istenen mesajlar çok kısa bir süre içerisinde ve doğrudan hedef kitleye ulaşır. Bu özelliği sayesinde en çok kullanılan tanıtım araçlarından biridir. Pius ajans sesinizi en çok kişiye ulaştırmanız için gerekli olan posterlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde hazırlamanız için gerekli hizmeti sağlar. Tüm poster siparişlerinizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun verebilirsiniz. Üstelik arzu ederseniz ihtiyacınız olan posterlerinizi en etkili bir şekilde oluşturmak için profesyonel tasarımcılarımızdan da destek alabilirsiniz.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png
Aklınızda bir proje mi var?
//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png