Matbaa Hizmetleri

İlk olarak uzak doğuda kullanılan matbaa teknikleri sonraki zamanlar dünyaya yayılmıştır, günümüzdeki seri üretim anlayışı ile matbaacılık gelişerek günümüzdeki teknoloji imkanlarını kullanarak artık dijitalleşsen bir matbaa haline dönüşmüştür. Renklerin kağıdın üzerinde şekillendiği, kelimelerin anlam bulduğu ajanda, kitap baskı, dergi, katalog, kartvizit baskı, broşür, afiş, insert, amerikan servis, mıknatıs, magnet, ajanda defter, karton çanta, etiket baskı, takvimler, bloknot, cepli dosya, gemici takvimi ve matbaa hizmetlerinde deneyimli uzman kadrosuyla hizmetinizdeyiz.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png

>

Broşür & İnsert

Etkili el broşürleri ile ürünlerini pazarlayabilir aynı zamanda marka bilinirliğini artırabilirsiniz. Etkili bir şekilde el broşürü hazırlamak için önce firmanızı analiz ediyor akabinde ise rakiplerinizi analiz ederek, özgün bir el broşürü tasarımı çıkarmak için uğraşıyoruz. Markanızı en iyi şekilde yansıtan el broşürleri ile satışınızı inanılmaz derecede artırma fırsatı buluyorsunuz. İnsert baskı genellikle perakende sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından ürünlerin tanıtımında kullanılır. Özellikle dönemsel kampanyaları duyurmak ve kısa vadede dönüş alabilmek adına çok etkin bir pazarlama ürünüdür.

<

blank

Katalog, Dergi, Kitap

Katalog; Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı, hem kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar.

>

blank

Cepli dosya

Cepli dosyalar, kurumsal kimliğinizi yansıtabileceğiniz ve firmanızın profesyonel imajına olumlu yönde katkı sağlayabilecek en iyi araçlardan biridir. Tüm çalışma materyallerinizi bir arada tutarken, şirket isminizin de hafızalarda yer etmesine yardımcı olur.

<

blank

Bloknot

Bloknotlar müşterilerinizin devamlı kullanabileceği türden üründür. Uzun süre kullanışlı olan bloknotlar sayesinde tanıtımınızı etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

>

blank

Kartvizit

Sahibinin adı ve soyadı, bağlı olduğu kurum veya kuruluş, unvanı iletişim bilgilerinin yer aldığı tasarımlardır. Kartvizit firmanın imajını yansıtır. Kartvizitler, profesyonelliğin kısa bir ifadesidir.

<

blank

Magnet

Reklam sektörünün oldukça tercih ettiği magnetler, günlük hayatta da oldukça kolaylık sağlamaktadır. Tamamı mıknatıslı olan bu ürünler buzdolabı kapısı gibi metal zeminlere konumlanabilmektedir.

>

blank

Oto Kokusu

Oto kokuları firmaların her arabada bulunmasını istediği bir reklam çeşididir. O yüzden oto kokusu bastırmak sizlere kalıcı bir reklam imkânı sunar. Oto kokusu en önemli promosyon ürünlerinin başında yer alır. Günümüzde her araba için olmazsa olmazdır ve bu yüzden firmalar kendi markalarının kalıcılığı için oto kokusuna ihtiyaç duyarlar.

<

blank

Ajanda

Ajanda, hedef kitlenizde, pazarlama yaptığınız potansiyel müşterilerinizde ve gerçek müşterilerinizde kullanabileceğiniz kalıcı ve etkili bir promosyon malzemesidir.

>

blank

Gemici Takvimi

Kullanım amaçlarına göre farklı takvim çeşitleri bulunmaktadır. En yaygın olanlarından biri de ‘’gemici takvimi’’ dir. Gemici Takvimi bir önceki ay, içinde bulunulan ay ve sonraki ayı göstermek üzere tasarlanmış takvimdir. Bulunan ay ortada (zemini açık renk veya beyaz) önceki ay üstte sonraki ay altta bulunan planlama takvimidir. Her ne kadar denizcilik şirketleri tarafından kullanılmak amacı ile (geminin yük planlamasının rahatça yapabilmesi için) tasarlanmış ise de, iş hayatında rol alan her firmanın kullandığı bir takvim çeşidi halini almıştır. Üretim, ithalat, ihracat yapan firmalar, firmaların imalat,muhasebe,finans birimleri gemici takvimini sıklıkla kullanmaktadırlar.

<

blank

Afiş & Poster

Afiş & Poster sokaklarda dolaşırken her yerde gözümüze takılan iletişim araçlarıdır. Bakmaktan ve üzerinde yazan metinleri okumaktan kendimizi alamadığımız bu tanıtım materyalleri ulaştıkları hedef kitle bakımından en etkili olan iletişim araçlarının başında gelir. Posterlerde / Afişlerde yer alan görsel ve yazılı mesajlar iletişim faaliyetinin devam ettiği süre içerisinde binlerce kişiye ulaşma potansiyeline sahiptir. Gün geçtikçe daha çok yaygınlaşan poster & afiş zamanla estetik bir boyut kazanmış sanatsal reklamcılığın en önemli araçlarından biri olmuştur. Sokaklarda dolaşırken her yerde gözümüze takılan posterler & afişler sayesinde iletilmek istenen mesajlar çok kısa bir süre içerisinde ve doğrudan hedef kitleye ulaşır. Bu özelliği sayesinde en çok kullanılan tanıtım araçlarından biridir. Pius ajans sesinizi en çok kişiye ulaştırmanız için gerekli olan posterlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde hazırlamanız için gerekli hizmeti sağlar. Tüm poster siparişlerinizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun verebilirsiniz. Üstelik arzu ederseniz ihtiyacınız olan posterlerinizi en etkili bir şekilde oluşturmak için profesyonel tasarımcılarımızdan da destek alabilirsiniz.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png
//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png