Açılış & Lansman

Açılış Organizasyonu

Özel günler için süsleme, prodüksyon ve kutlama etkinlikleri organizasyonu. Sahne - Ses - Işık sistemleriyle sizlere unutamayacağınız bir tören organizasyonu için tüm ekibimiz hazır Mezuniyet törenleri Açılış kokteyleri Pazarlama temalı toplantı ve gala geceleri Boğazda yemek organizasyonları Şirket Piknik ve eğlenceleri Tüm açılış organizasyonlarınızda yanınızdayız. Lansman Organizasyonu, ürünlerinizin, hizmetlerinizin diğer markalar arasından kolayca sıyrılarak, öncü olabilmeniz ve piyasa üzerinde etkili bir role sahip olabilmeniz açısından önemli bir yöntemdir. Ve bu organizasyonun işleyiş sırası, taslağın hazırlanması, alt yapının oluşturulması ve uygulamaya geçilmesi ve kesin sonuçtur. Lansman hizmetinin kalitesini artırmak için firmamızdan yardım almanız yararınızadır.

Sempozyum & Seminer

Resmi ve özel kurum-kuruluşların ulusal çaplı kongre, seminer, forum, sempozyum ve çalıştay organizasyonlarında danışmanlık, planlama, yönetim ve uygulama aşamalarını kapsayan tüm süreci en etkin şekilde yürütüyor; hedefi başarıya taşıyan çizgide sizlere çözüm ortağı oluyoruz. Kongre ve Seminer Organizasyonları ile yaratıcı çözümleri ve ayrıntılardaki titizliğiyle farklı büyüklükteki uluslararası ve yerel organizasyonlarda kendisini kanıtlamış olan kadromuz ile sizlere planlama aşamasından raporlama aşamasına kadar güvence ve kalite ile tüm hizmetleri sunmaktayız.

Kongre & Çalıştay & Panel

Kongre, Çalıştay ve Panel Planı Projelendirme Akademik Planlama İçerik Planlaması Alan Uzmanlarının Bulunması Katılımcıların Belirlenmesi Katılımcıların Yapacağı Çalışmaların Planlaması Akademik Organizasyon Mekansal ve Hizmet Organizasyonu Kongre, Çalıştay, Panel ve kitaplaştırılması

Düğün & Nikah

Şık düğünler ve nikah organizasyonlarınızı tutkuyla tasarlıyor, planlıyor ve organize ediyoruz. Çiftlerimize sayısız masa dekorasyon seçeneklerini sunmaktayız. Farklı şekilde dizayn edilmiş vazolar dahil ederek masalarınızda güzel ve şık görünüm yaratacağız. Ekibimiz, arzu ettiğiniz mumluk, şamdan ve diğer düzenlemeleri titizlikle seçecektir. Çalıştığımız balo salonları ve A la Carte restoranları, dekorasyonlarına yapacağımız dokunuşlarımızdan sonra sizi büyüleyecek. Dış mekanlar için, mumlu mason kavanozlar, basit dökümlü kanopiler ve doğal bitki-çiçeklerle kombine edilmiş temaları, doğal aydınlatmalarla, sizlere özel bir atmosfer yaratıyoruz. Ayrıca çiftlerimize düğün mekan danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Lütfen uzman düğün planlayıcımızla görüşmek için iletişime geçiniz.

Fuar

Fuarlar, firmaların ilgi ve talebini doğrudan, kısa sürede ve en etkili biçimde yakalamasına olanak vermekte, bu sayede hem satış hem de tanıtım açısından önemli kazanımlar elde edebilmesini sağlamaktadır. Fuar organizasyonları, sektördeki çok sayıda firmalardan bir adım önde olmanızı sağlar ve rakiplerinizin izleme şansı vermektedir.

Fuar Standı

Fuar stand kurulumunuz tamamlandıktan sonra, gerekli temizlikler bizim tarafımızdan yapılır. Sabah standınıza geldiğinizde, ihtiyaç duyacağınız tek şey müşterilerinize odaklanmak olur. Fuar boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz; Fuar standınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ekipman (masa, sandalye, su sebili, buzdolabı,vb) sizin için tedarik edilir, Standınıza daha fazla müşteri çekmek için ihtiyaç duyacağınız promosyon malzemeleri, anlaşmalı tedarikçilerimiz tarafından firmanıza özel ve şık bir şekilde tasarlanarak, en uygun fiyatlarla sizlere temin edilir. Fuar ekipman ve promosyon malzemesi ile ilgili fiyatlandırmalar ihtiyaçlarınıza göre değerlendirilip yapılacaktır,

Hostes Temini

Model, A-Plus Host/Hostes, Stand Hostesi, Servis Hostesi, Fuar Tercümanı olarak fuarlara farklı segmentlerde dönemsel personel temininde bulunuyoruz. Part- time personel ekibimiz; mağaza, market, süpermarket, fuar ve sahada kurulacak olan firmaların standlarında, bilgi almak isteyen ve tadım yapmak isteyen müşteriler ve misafirlerle ilgilenirler. Stantların kuruluş maçına göre , ekiplerimiz; • yüz yüze hizmet sunumlarını gerçekleştirmek, • tadım yaptırmak, • iletişim bilgilerini almak, • şube, merkez ofis ve fabrikalara davet etmek, gibi firmaların belirlemiş olduğu iş tanımına göre taleplerin yerine getirilmesini sağlarlar.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png
Size Nasıl Yardımcı
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?