Organizasyon Nedir?

Organizasyon ne demektir diye insanların en sık sorduğu sorulardır, organizasyon yapılacak etkinliğin planlanması, kişilerin toplantılar sonrası organizasyon şeması belirlenmesi, yapılacak etkinlik konusunda bilgi paylaşımı yapılmasıdır. Organizasyon şirketleri yapılacak iş kalemlerinin belirleyerek organizasyon fiyatları hazırlamaktadırlar. Yetkililer çoğunlukta organizasyon şirketi kurmak yerine organizasyon alında tecrübeli işinde profesyonel organizasyon firmaları ile çalışırlar.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png
>
Açılış Organizasyonu
>

Açılış Organizasyonu

Etkinlik, konser, yılbaşı süslemeleri, parti süslemeleri, hastane odası süsleme, balon süsleme, kokteyl organizasyonu, kokteyl masa kiralama, ses sistemcisi, gösteri ekipleri ve sunucu hizmeti verilmektedir.

<
<

Panel Nedir?

Yapılacak etkinlik alanına davet edilen konuşmacının katılmasıyla, çoğunlukta teknik, toplumsal, politik konuların tartışıldığı bir toplantı şeklidir. Konferans nedir, Seminer nedir, Sempozyum nedir, Açık oturum nedir soruların cevapları kısmı olarak halka açık oturumda, iş toplantıları, öğretmenlerin seminerleri ile ilgili panel düzenlemek isteyen firmalara gerekli teknik ve tasarım hizmetini bir organizasyon halinde PİUS olarak destek vermekteyiz.

>
>

Fuar Standları

Fuara katılım sağlayacak firmalar ilk olarak fuar stand modelleri, fuar stand tasarımı, fuar stand fiyatları gibi konuları araştırmaktadırlar. Fuar stand firmaları, fuar stand çeşitleri, gibi detayları belirlemek için fuar standı tasarımı yapmaktadırlar. PİUS fuar standı kiralama, fuar standı imalatı, hostes temini, ikramlar, stand içi etkinlik, modüler stand, maxima stand, ahşap stand, fuar standı yapan firmalar, stand tasarımı ve mimarlık olarak hazırlıklarını yaparak fuara katılacak firmalara tasarım halinde sunarlar.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png
//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png