Promosyon çeşitleri

Hediyelik ürünleri toptan ve perakende tedarik etmek için PİUS. Islak mendil, araba kokusu, dijital ürünler, VIP setler, VIP masa setleri, cep ve kol saatleri, tablolar, ajandalar, organizerler, çantalar, defterler, geri dönüşüm ürünleri, boyama ve kırtasiye setleri, masa setleri, rozet, damla rozet, kristal kupa, mause, bardak altlığı, şemsiye, tektil ürünleri, çakmaklar, bez çantalar, karton çantalar, takvimler, tarihsiz ajandalar, günlük ajandalar hepsi PİUS’ta.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png
>
>

Duvar Saatleri

İnsanlık asırlar önce duvar saati modelleri keşfettiler kum saati, güneş saati, ateş saati bunlardan bazıları ancak son yüz yılda ise malzeme çeşitlerinin artması ile beraber farklı tasarımlar ortaya çıkmaya başladı duvar saatleri, ahşap duvar saatleri, salon içi şık duvar saatleri, lüks duvar saatleri, tasarım duvar saatleri, ahşap duvar saatleri, tablo duvar saatleri, kişiye ve kuruma özel duvar saatleri çeşitleri yapılmaktadır.

<
<

Powerbank Modelleri

Powerbank anlamı nedir, powerbank nedir diye sormaya gerek her zaman yanımızda hazır bulundurmamız gereken istediğimiz yerde taşınabilir şarj aleti powerbank telefonumuzu sarj eder, powerbank gelişen teknoloji ve ihtiyaçlardan dolayı olmazsa olmazımız. Powerbank fiyat çoğunlukta anlık piyasa koşullarına göre şekillenmektedir, powerbank 10000 mah, powerbank 20000 mah, powerbank 30000 mah, powerbank 50000 mah, farklı renklerde powerbank modelleri ve powerbank fiyatları için lütfen arayınız.

>
>

Tişört Modelleri

Tişört anlamı ne gibi soruların cevapları genellikle kısa kollu, yakalı, yakasız farklı model, farklı renklerde, Kraft tişört, tişört baskı, tişört erkek, kadın tişört, siyah tişört, beyaz tişört baskılı tişört yaptırmak mümkündür. Kumaşlarda tişört tasarla yöntemi ile tişört baskı fiyatları alınarak kişiye özel ve kuruma özel tişört modelleri yapılabilir.

<
<

Şapka Modelleri

İnsanların doğal etkenlerden korunmak için yapılan şapka çeşitleri farklı biçimlerde yapılan şapka modelleri mevcuttur. Promosyon şapka imalatı, promosyon şapka modelleri belirlendikten sonra promosyon şapka fiyat için çıkarılır. Fötr şapka, bucket şapka, kasket, hasır şapka, bere, kurumlara özel olarak yapılmaktadır.

>
>

Kalem Modelleri

Promosyon kalemler gelişen teknoloji sayesinde oldukça zengin ürün yelpazesine sahiptir, metal uçlu kalemler, plastik kalemler ve kurşun kalem çeşitlerinde promosyon kalem çeşitleri mevcuttur. Promosyon kalem kutusu, promosyon kalem baskı, promosyon kalem seti, promosyon kalem toptan, plastik kalem promosyon, uçlu kalem, fosforlu kalem, renkli kalemler, dokunmatik kalem, pilot kalem, tahta kalemi, kalem setleri, scrikss kalemler, kalemler için istediğiniz modeli temin etmek mümkündür.

<
<

Anahtarlıklar

Hediyeleşmek kültürümüzün bir parçasıdır bu bağlamda müşterilerimizin ihtiyacı olan anahtar her kapıyı açmaz ama her anahtara bir anahtarlık uyar. Anahtarlık şirketlerin düşük maliyetli bütçelerine daha uygun bir promosyon ürünüdür. Anahtarlık yapımı, anahtarlık modelleri belirlendikten sonra, anahtarlık askısı, anahtarlık halkası, anahtarlık kancası, anahtarlık aparatı, yapılmaktadır. Makrome anahtarlık, metal anahtarlık, plastik anahtarlık, döküm anahtarlık, termo deri anahtarlık, ahşap anahtarlık, kauçuk anahtarlık, araba anahtarlık, logo anahtarlık, baskılı anahtarlık, çeşitleri siparişe göre yapılmaktadır.

>
>

Kupa Bardak

Kupa bardak modelleri toptan ve perakende kupa bardak modelleri mevcut olup tasarım ve kupa bardak baskı fiyatları alarak sevdiklerinize resimli kupa bardak hediye edebilirsiniz. Farklı ebatlarda kupa bardak çeşitleri, sihirli kupa, porselen kupa bardak, seramik kupa bardak, promosyon kupa bardak fiyatları alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

<
<

Flash Bellek

Günümüz teknolojisinde bilginin önemi olduğu kadar o bilginin muhafaza edilmesi de önemlidir, bu bağlamda USB bellek içinde saklanan bilgilerin önemi büyüktür, flash bellek fiyatları GB ve hızına göre şekil almaktadır. Eğer sizde müşterilerinize kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız flaş bellek en güzel hediye olacaktır.

>
>

Plaketler

Kişileri onura etmek için verilebilecek en güzel hediye plaket kutusu yapılarak, plaket örnekleri içinden model seçerek, plaket yazıları hazırlayarak verilen hediyedir. Kristal plaketler, kristal ödüller, tabak plaketler, baskılı plaketler, kutulu plaketler, porselen tabak plaket, çinili plaket, ahşap plaket, gümüş tabak, masa isimliği, kupalar, yaka isimliği, baskılı kahve fincanı PİUS’ta.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png
//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png