Tabak Plaket Çeşitleri

 

 

Tabak Plaket Çeşitleri plaket bireye has dizayn edilmiş manevi değeri olan anlamlı bir hediyedir. Kişiye özel hediye olarak hazırlanabileceği gibi iş hayatında veya resmi organizasyonlarda hazırlanabilir. Ayrıca , önemli işler başaran kişiler için de hazırlanmaktadır. Tabak plaketlerin gümüş tabak, cam tabak, porselen, seramik ve çini tabak plaket gibi seçenekleri vardır. Çoğunlukla şık bir kutu içinde takdim edilir. Takdim için sipariş verilen bu tabak plaketler için ahşap, kadife veya lüks karton kutular tercih edilebilir.

Cam Tabak Plaket

En dikkat çeken tabak plaket çeşitleri çeşitlerinden olan cam tabak plaket imalatında yeni nesil baskı teknolojisi kullanılır. Dörtgen ve yuvarlak şeklinde dizayn edilebilen bu plaketler, estetik ve şık görüntüsü ile her alanda sergilenebilir.

Cam tabak plaket imalatı müşterinin arzu ettiği renge ve boyuta göre yapılır. Kadife, deri veya karton kutular ile gönderilebilir. Plaketin imalatı gibi, kutu seçimi de müşteriye bağlıdır. Cam tabak plaket siparişinde, bu işte deneyime sahip ve müşteri memnuniyetine önem veren firmalar tercih edilmelidir.

Gümüş Tabak Plaket

Gümüş tabak plaket, resmi faaliyet alanları gibi değerli katılımcıların olduğu etkinliklerde, önemli kişilere veya onur konuklarına takdim edilebilecek şık bir üründür. Bu plaket, altın ya da gümüş kaplama olarak hazırlanır ve ultraviyole baskı ile tasarımı yapılır. Gümüş tabak plaketler, müşteri isteğine göre lüks veya kadife kutular ile gönderilebilir.  20, 25 ya da 30 cm ölçülerinde imal edilebilir.

Çini Tabak Plaket

Osmanlı döneminden bu zamana kadar gelen ananevi Türk sanatlarından biri olan, mimari süslemelerde kullanılabilen ve ayrıca toprağın pişirildikten sonra şekil verilerek vazo, sürahi ve tabak gibi ürünlere dönüştürülmüş haline çini denir. Çini tabak plaket imalatında el işçiliği önemlidir ve üretiminde uv baskı kullanılır. Çini tabak plaketler el yapımı olduğu için özel ve tek ürünlerdir. Tabak boyutları çoğunlukla 25 x 25cm, baskı alanı ise 13,5 x 13,5 şeklindedir.

Bu tabak plaketler, hazırlandıktan sonra şık görünümlü kadife kutular içerisinde teslim edilir. Kutu seçimi yapılırken şık kadife kutular dışında deri veya kumaş kutular da tercih edilebilir. Çini tabak plaketler müşteri isteğine göre imal edilir ve kutu seçimi müşteriye bağlı olarak değiştirilebilir.

Porselen Tabak Plaket

Porselen tabak plaket çeşitleri, bireye özel ve kurumsal olarak, müşterinin isteğine bağlı olarak üretilir. Sade porselen tabak ya da çini desenli tabak üzerine logo, fotoğraf veya yazı gibi her çeşit baskı yapılır. İsteğe göre kadife veya deri kutu içerisinde teslim edilebilir.

Hizmet çeşitlerimizi görmek için>>>>https://pius.com.tr/

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png