Tabela Modelleri

Tabela firmaların müşteriye ulaşan ilk yüzüdür. Biz de bunu göz önünde bulundurarak kalite ve estetik açıdan müşterilerimize en iyi tabela tasarımlarını hazırlıyoruz.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png
>

Işıklı Tabela

Işıklı tabela seçiminde öncelikle tabela örnekleri, ışıklı tabela fiyatları, Işıklı tabela m2 fiyatları değerlendirilerek tabela tasarım şekillerine ve özelliklerine karar verilmelidir. Işıklı tabela teknik özellikleri belirlendikten sonra imalat süreci başlar. Tabela fiyatları hazırlanırken malzeme özellikleri ve mesafe göz önünde bulundurularak ışıklı tabela m2 fiyatları maliyeti ortaya çıkarılır ve müşterilerimiz bu doğrultuda ışıklı tabela sipariş eder. Ajans Pius olarak eskitme tabela, paslanmaz tabela, krom tabela modellerimizle beklentilerinize cevap vermekteyiz.

<

Totem Tabela

Totem tabela hazırlanırken bir yandan reklam değeri göz önünde bulundurulur bir yandan da tabela tasarımı ve mimari çizimi hazırlanır. Müşterilerimizin tercihine göre ışıklı tabela veya ışıksız tabela yapılır. Totem tabela fiyatları, totem tabela ölçüleri ve totem tabela örneklerini inceledikten sonra sipariş verebilirsiniz. Küçük totem tabela, pilon totem tabela, 2. el totem tabela, totem tabela çeşitlerini fikir vermek için önerebiliriz.

>

Çatı Tabelası

Çatı tabelası modelleri için müşterin talebi doğrultusunda çatının statik hesaplamalarının yapılması gerekmektedir. Çatı tabelası tasarımı yapıldıktan sonra tabela çeşitleri arasından karar verilir. Çatı tabela örnekleri çatı tabelası fiyatları için önemli bir etkendir. Ancak özellikle çatı tabelası gibi uygulama riski yüksek olan yerlerde tabelanın ucuz olmasından daha ziyade güvenli ve sağlam olması gerekir. Ajan Pius olarak biz önce insan sağlığı diyoruz.

<

Dış Cephe Kaplama

Dış cephe kaplama modelleri PİUS mimarlık tarafından tasarlanarak hazırlanır. Bu tasarıma göre dış cephe kaplama çeşitleri, dış cephe kaplama malzemeleri gibi detaylar belirlenir. Daha sonra dış cephe kaplama fiyatları şekillenir.

>

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabelalar diğer tabelalara göre biraz daha uzun ömürlüdür. Kutu harf tabela yapımı sırasında kullanılan malzemeler krom kutu harf tabela dayanıklılığını arttırmaktadır. Bu nedenden dolayı kutu harf tabela fiyatları biraz daha yüksektir. Pleksi kutu harf örnekleri ve ışıklı pleksi kutu harf tabela fiyatları, krom kutu harf tabelalara göre biraz daha düşük ücretlendirilir. Alüminyum kutu harf tabelaların ise diğerlerine göre önemli avantajları vardır. İstenilen renge göre tabelaları renklendirmek mümkündür. Kurumsal kimlik renklerine göre firmaların isteği doğrultusunda yapılabilir olması da tercih sebebidir.

<

Yönlendirme Tabelaları

Yönlendirme tabelaları, hastane yönlendirme tabelaları, okul yönlendirme tabelaları, ofis yönlendirme tabelaları, otel yönlendirme tabelaları, bahçe yönlendirme tabelaları, WC yönlendirme tabelaları, kat yönlendirme tabelaları, bina içi yönlendirme tabelaları, kapı isimlikleri ve kuruma özel tasarım yönlendirme tabelaları fiyatları için Ajans PİUS’u arayabilirsiniz.

>

Dijital Baskı Merkezi

Dijital baskı alanında, iç mekân baskı, dış mekân baskı, rol up baskı, vinil baskı, folyo baskı, one way vision bask; vinil tabela, cephe giydirme, araç giydirme, raket ve billboard baskısı, vinil tabela, dijital baskı gibi çok geniş bir skalada hizmet veriyoruz. Dijital baskı yapan yerler arasında PİUS kalitesi ve dijital baskı fiyatları ile diğerlerinden farklıdır. Dijital baskı altyapısı ve teknik donanımlarıyla renklerin geleceğe dönüştüğü dijital baskı merkezi haline gelmiştir.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png
//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png