Totem

Özellikle şehirlerarası yollarda bulunan, uzaktan rahatlıkla görünen reklam alanı geniş olan tabelalardır. Kompozit, Alüminyum, Çelik Sac, Profil, Vinil Totem Tabela imalatında kullanılan malzemeleridir.

Kabartma Kutu Harf Tabela

Açık hava reklamlarında trend çalışmalardan kabartma harfler bir çok malzeme çeşidi ve farklı aydınlatma seçenekleri ile üretilmektedir. kabartma harflerde paslanmaz çelik, alüminyum, ahşap malzemeler bir çok farklı çalışma yapılabilir.

Kompozit Oyma Tabela

Kompozit oyma tabelalar; kompozit levhanın CNC ile oyularak, arkadan pleksi malzeminin yapıştırılması ile yapılabildiği gibi ön yüzde kalın dekupe pleksi harflerin kullanılmasıyla da imal edilebilir. Ürün aydınlatmasında Led veya Florasan kullanılmaktadır. İstenilen ebatlarda üretim yapılmaktadır.

Çatı Tabela

Şehirler arası yollarda ve bina yüzey ve çatılarında büyük ebatlı tabelalar, marka reklam ve bilinirliğini arttırmak amacı bir çok malzeme ile farklı sistemlerde reklam panoları yapılabilmektedir.

Araç giydirme

Araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır. Firma reklamı, resim, renkli görseller şeklinde uygulamalar yapılabilir.Yüzeye göre ve reklam tasarımının renklerine göre farklı folyo çeşitleri uygulanmaktadır.

Cephe giydirme

Modern yaşam ve çalışma alanlarının inşası sürecinde cephe giydirme mutlaka uygulanması gereken çözümlerden birisini ifade ediyor. Farklı uygulama biçimlerine göre elde edilecek verimlilik ve kalitenin değişiklik arz ettiği cephe uygulamalarından birden fazla yöntem ön plana çıkıyor. Genel itibariyle elde edilen verimlilik ve performansın aynı olduğu cephe sistemlerinde kullanılan malzemeler uygulama, işlevsellik ve ömür açısından farklılık oluşturuyor.

Dijital Baskı

Dijital baskının uygulama alanları oldukça çeşitlidir. Gelişen ticari faaliyetler ve kişisel ihtiyaçlar sonucu dijital baskı metodu kendisine çok geniş uygulama alanları bulmuştur. İç ve dış mekanlarda kullanılan broşür, bez afiş, pano, billboard, araç ve bina dış cephe kaplamaları vb. iletişim araçları dijital baskı yoluyla üretilmektedir. Poster, magnet, broşür, antetli kağıt gibi işletmelere ait ve kartpostal, takvim, fotoğraf baskı ve kartvizit gibi kişisel kullanıma ait ürünler yine dijital baskı yöntemleriyle oluşturulur.

Kapı isimlikleri

Kapı isimlikleri ,İç ve Dış Mekanlarda ziyaretçilerin ve misafirlerin bulmak istedikleri birimlere daha hızlı ulaşmalarını sağlamak amacıyla kullanılan tanıtıcı ve yardımcı mimari yönlendirme çözümlerinin başında gelmektedir.

Bilboard

Billboard baskı için önemli olan temel etken malzemenin dayanıklılığıdır. Çünkü billboard baskılar blueback su bazlı kağıt olmazsa kötü hava şartlarına dayanamaz ve tekrar bastırmak zorunda kalabilirsiniz. O yüzden billboard baskısı önce malzeme çok önemlidir. Ayrıca piusajans.com olarak sizlere daha iyi ve hızlı matbaa hizmeti vermek için hazır billboard tasarımları sunuyoruz. Böylece billboardunuzu en kısa zamanda bastırabilirsiniz. Üstelik kendi billboard tasarımınızı yükleyip bastırabileceğiniz gibi, piusajans.com’un editör uygulaması ile baştan sona size özel bir billboard tasarımı da oluşturup bastırabilirsiniz.

CLP Raket

Şehir içindeki yoğunlukta en iyi şekilde istifade edilen, şehrin dokusuna göre tasarlanıp renklendirilen CLP Pano (raket tabela) lar, 1185x1750 cm reklam ebadı ile şehrin merkezlerinin vazgeçilmez içten aydınlatmalı açıkhava reklam üniteleridir.

Sopalı branda

Sopalı brandalar, bazen tek bazen de her iki ucunda sopa olan ya da köşelerine kuşgözü atılmış şekilde kumaş ya da vinil branda üzerine basılır. Sabit bir ölçüleri yoktur, firmanın ihtiyacına göre ve kullanım alanına göre çeşitli boyutlarda yapılmaktadır.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png
Size Nasıl Yardımcı
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?