Tabela Modelleri

Tabela firmanızın ilk görünen yüzüdür, bizde bu bilinçle hareket ederek kaliteli, estetik tabelacı olarak müşterilerimize tabela tasarımları yaparken bu detayları göz önünde bulunduruyoruz.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png

>

Işıklı Tabela

Reklam, tabela örnekleri, ışıklı tabela fiyatları, Işıklı tabela m2 fiyatları, tabela tasarım şekillerine ve ışıklı tabela özelliklerine karar verildikten sonra ışıklı tabela çeşitleri arasından karar verilir, Işıklı tabelalar, teknik özellikleri belirlenir ışıklı örnekler arasından değerlendirmeler sonrasında ışıklı tabela imalatı için süreç başlar. Tabela fiyatları hazırlanırken malzeme özellikleri, mesafe, göz önünde bulundurularak ışıklı tabela m2 fiyatları maliyeti ortaya çıkar müşteri bu doğrultuda ışıklı tabela sipariş eder. Son yönetmeliklere göre yapılmış yeni eczane tabelası standartlara uygun yapılmaktadır. Eskitme tabela, paslanmaz tabela, krom tabela, tabela modelleri mevcut olup PİUS beklentilerinize cevap vermektedir.

<

blank

Totem Tabela

Tabelacılar totem tabela tasarımı ve mimarı çizimi hazırlarken tabela reklam değerini göz önünde bulundurur, tabela tasarla mantığıyla totem modelleri ortaya çıkar, müşterinin tercihine göre ışıklı tabela veya ışıksız tabela yapılır, totem tabela fiyatları, totem tabela ölçüleri, totem tabela örnekleri arasında müşterinin onayı sonrası totem tabela yapımı için sipariş verilir. Küçük totem tabela, pilon totem tabela, 2. el totem tabela, totem tabela çeşitleri fikir vermek için önerilebilir.

>

blank

Çatı Tabelası

Çatı tabelası modelleri müşterin talebi doğrultusunda çatının statik hesaplamaları yapılması gerekmektedir, çatı tabelası tasarım yapıldıktan sonra tabela çeşitleri arasında karar verilir, özellikle çatı tabelası gibi riski yüksek olan yerde ucuz tabela mantığından daha da önemlisi güvenli sağlam olmalıdır. Çatı tabela örnekleri çatı tabelası fiyatları için önemli bir etkendir, biz tabelacı olarak önce insan sağlığı diyoruz.

<

blank

Dış Cephe Kaplama

Dış cephe kaplam modelleri PİUS mimarlık tarafından dizayn hazırlanarak dış cephe kaplama görselleri ortaya çıkar, bu tasarıma göre dış cephe kaplama çeşitleri, dış cephe kaplama malzemeleri, gibi detayların belirlenmesinden sonra dış cephe kaplama fiyatları şekillenir.

>

blank

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabelalar diğer tabelalara göre biraz daha uzun ömürlüdür, kutu harf tabela yapımı sırasında kullanılan malzemeler krom kutu harf tabela dayanıklılığını arttırmaktadır, bu nedenden dolayı kutu harf tabela fiyatları biraz daha diğerlerine göre yüksektir. Pleksi kutu harf, kutu harf tabela örnekleri, ışıklı pleksi kutu harf tabela fiyatları, krom kutu harf tabelalara göre maliyet biraz daha düşüktür. Alüminyum kutu harf tabela diğerlerine göre önemli avantajları vardır istenilen renge göre tabelayı renklendirmek mümkündür, kurumsal kimlik renklerine göre firmaları isteği doğrultusunda yapılabilir olması tercih sebebidir.

<

blank

Yönlendirme Tabelaları

Hayatımızda yönümüzü gösteren yönlendirme tabelaları, hastane yönlendirme tabelaları, okul yönlendirme tabelaları, ofis yönlendirme tabelaları, otel yönlendirme tabelaları, bahçe yönlendirme tabelaları, yönlendirme tabelaları, WC yönlendirme tabelaları, kat yönlendirme tabelaları, bina içi yönlendirme tabelaları, kapı isimlikleri ve yönlendirme tabelaları, kuruma özel tasarım yönlendirme tabelaları fiyatları için PİUS’u arayınız.

>

blank

Dijital Baskı Merkezi

Dijital baskı, iç mekan baskı, dış mekan baskı, rol lup baskı, vinil baskı, folyo baskı, one way vision baskı, vinil tabela çephe giydirme, araç giydireme, raket ve billboard baskısı, vinil tabela, dijital baskı merkezi İstanbul, dijital baskı yapan yerler arasında PİUS kalitesi ve dijital baskı fiyatı diğerlerinden farklıdır. Dijital baskı altyapısı ve teknik donanımı, makine parkuru, renklerin geleceğe dönüştüğü dijital baskı merkezi haline gelmiştir.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png
//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png