Tedarik Zinciri

Tedarik, işletme yönetimlerinde daha çok işlem ya da mallarının tekrar satışı adına tedarik lojistiği veya satın almayı temsil eden firmalarda operasyonel bir bölümdür. Tedarik zinciri ise malın imalatçıdan toptancıya, toptancıdan dağıtıcıya, dağıtıcıdan, perakendeciye, oradan da tüketiciye ulaştığı ana kadar olan aşamaları kapsar.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png
>
>

Gıda

Yağ, salça, bakliyat, çay, şeker, kahve, baharat ve makarna gibi gıda çeşitlerini toptan Pius tedarikte bulabilirsiniz.

<
<

Kağıt

Tuvalet kağıdı, rulo havlu kağıt, peçete ve z katlama çeşitlerini toptan Pius tedarikte bulabilirsiniz.

>
>

Deterjan

Genel temizlik ürünleri, endüstriyel temizlik ürünleri, bina ve inşaat sonrası temizlik ürünleri, oto yıkama, parfüm ve sprey ürünlerini toptan Pius tedarikte bulabilirsiniz.

<
<

Ambalaj

Karton bardak, plastik ve kristal bardak, köpük tabak çeşitleri, plastik çatal, kaşık ve bıçak, streç, folyo ve yağlı kağıt, bant, plastik endüstriyel temizlik ve poşet çeşitlerini toptan Pius tedarikte bulabilirsiniz.

>
>

Buklet

Şampuan, saç kremi, terlik, sabun, kulak çubuğu, sıvı sabun, makyaj pamuğu, kibrit, dikiş seti, tek kullanımlık havlu, sedye örtüsü, duş jeli, vücut losyonu, duş bonesi, tıraş seti, diş seti, tarak, bardak altlığı, ıslak mendil, paket şeker, kerata, törpü ve ayakkabı cilası gibi günlük hayatta lazım olabilecek ürünlerin bulunduğu gruptur. Otellerin kendi reklamlarını yapmaları amacı ile ürettiğimiz ürünlerin toptan satışı ile Pius tedarikte bulabilirsiniz.

<
<

Perde

Stor ve zebra perdeleri toptan Pius tedarikte bulabilirsiniz.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png
//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png