Promosyon ürünlerini; ürünlerinizi, markanızı veya sanatsal etkinliklerinizi tanıtmak için kullanabilirsiniz. Elbette bu işlem yapılırken dikkatli olunmalı. Yani örneğin merdiven altı dediğimiz bir firmanın size verdiği hizmet kusurlu veya hasarlı ise bu ürünün tanıtımınız için faydalı olduğunu düşünmeniz yanlış olacaktır.

Biz Pius Ajans olarak en kaliteli ve uzun ömürlü promosyon ürünlerini sizlere sunmaktayız.

Promosyonun Firmalar İçin Günümüzdeki Anlam ve Önemi

Firmalar, müşterilerine kendini tanıtmak ve rekabette öne çıkmak için kendilerini ve ürünlerini tanıtırken reklam ve promosyon faaliyetleri yürütmelidir. Promosyon, en etkileyici ve uzun zamanlı tanıtım araçlarından biridir.

Sıklıkla tanıtım faaliyetleri kapsamında değerlendirilen ve günlük hayatta sıkça kullanılan malzemelerin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Promosyon ürünleri şirketler hakkında bilgi verdiği için insanlar markaya her zamankinden daha aşinadır. Ürünlerin sık kullanımından dolayı yüzlerce kişi günlük hayatlarında firma bilgilerini görür ve firma ismi hafızalarında kalır. Bu anlamda promosyon, hem bütçe dostu hem de verimli bir reklam stratejisidir.

Promosyon Duvar Saatleri

Duvara asılan, genel olarak ebatları büyük, zamanı gösteren, görseli güçlü dijital ve mekanik saatlere promosyon duvar saati denir. Bir işletmenin en büyük emeli satış potansiyelini çoğaltmaktır. Bu nedenle duvar saatleri ebatlarından dolayı şirket logolarını çok daha net olarak gösterdiği için, promosyon mahsulleri arasında bırakılamaz hale gelmiştir.

Promosyon duvar saatleri ahşap, plastik, metal ve sırça gibi değişik hammaddelerden üretilebilmektedir.

Şirketimiz bünyesinde özel baskılı, plastik ve alüminyum malzemelerle, değişik boyutlarda, çok iyi nitelikte promosyon duvar saatleri üretilmektedir.

Saatin modeline göre baskılar özellikle plastik duvar saatlerde dış çerçeveye; tampon baskı, serigraf baskı, UV baskı marifetiyle basılabildiği gibi özellikle metal duvar saatlerde; kamu ya da özel müessese ya da kuruluş logoları saatin kadrajına basabilir. Kadran baskısı yapılacak modellerde tasarım dijital baskı ile hazırlanıp mahsullerin içine yerleştirildiğinden imal süresi azıcık daha uzun olmaktadır, ancak elde edilen netice netlikle buna bedeldir.

Promosyon duvar saatleri içerisinde sade ya da desenli seçim yapılırken ürünlerin siparişinin ardından tasarım onayı tarafınızdan alınıp yapım süreci başlar. Promosyon duvar saati alırken nitelikli baskı ve nitelikli ürün almak çok ehemmiyetlidir. Seneler boyu reklam yapabileceğiniz duvar saati siparişi verirken müessesenizi temsil edecek nitelikte olan ürünlerden sipariş vermek zorunludur. Toptan yapılan promosyon alımları özellikle sabit maliyet olan baskıyı birim maliyette alt sürüklemektedir. Duvar saatleri bozulmadıkça asla atılmadığı için kurumsal tanıtım için en uygun mahsuller arasındadır.

 

Promosyon Powerbank Modelleri

Powerbank, taşınabilir şarj aygıtı anlamına geliyor. Çağdaş çağın en büyük kurtarıcılarından biri olduğu herkesçe kabul edilen bir reel. Telefon ve tabletlerin şarj problemini ortadan kaldıran promosyon powerbank, priz başında telefon bekleme tasasına son veriyor. Büyük şirketler son yarıyıllarda alıcılarına ve potansiyel alıcılarına hediye verirken powerbank seçiminde bulunuyor; powerbank makineler kısa müddette promosyon ürün dünyasındaki yerini aldı. Promosyon powerbank modelleri bile çıkmaya başladı. Dijital çağa ayak uyduran ve süratli tüketim meselesine çözüm sağlamak isteyen bunları yaparken ise markasını öne çıkararak dikkat toplamayı kasteden her şirket, promosyon powerbank dağıtıyor. Promosyon USB hafıza iş dünyasının hoşlanılan eşantiyon mahsulleri arasındaydı. Şimdilerde hafıza disk ile beraber powerbank de çok seçim ediliyor ve alkış topluyor.

Powerbank kullanmak bir hayli avantajı birlikteliği getiriyor. Bu sebeple insanların kesintisiz yanında taşıyacağı bir mahsule işletme logosu, irtibat bilgisi bastırmak her zaman iyi bir fikirdir. Sanki kartvizit vazifeyi gören promosyon powerbank, karşılıklı fayda sağlıyor. İşte powerbank kullanmanın getireceği faydalar;

 • Kısa sürede şarj etme
 • Taşınılabilir olması
 • LED fenerli şarj cihazı

Hem esrarengiz bir promosyon ürün isteyen hem de işlevsellikten ödün vermek istemeyen işletmeler için promosyon powerbank en ideal ve maliyetsiz armağanlardan biri.

 

Promosyon Tişört Modelleri

Promosyon tişört, şirketlerin tanıtımı ve reklam çalışmaları için yapılmaktadır. Bir restoran da ya da alışveriş merkezlerindeki bir mağazada çalışan bireylerde de ekip ruhu olmalıdır. Zira onlar da bir takımdır. Bazısı kasada durur, bazısı ürün tanıtımı yapar bazısı ise ambardaki ürünler ile ilgilenir.

Promosyon tişört; aynı işletmede çalışan personeli, o yere ait olduğunu belirtmesi için giyilen aynı renk ve model baskılı ya da logolu tişörtlerdir. Şirket olarak, bu promosyon tişörtleri imalatçıya istediği rakamda siparişlerini vererek bildirmektedir.

Bu tişörtler işletmelerin bir tanıtım taşıtıdır. İşin ehemmiyetinde faal bir rol oynamaktadır. Bu sebeple de çok ehemmiyetlidir. İşletmeler promosyon tişört siparişi verirken toplu sipariş vermek zorundadır zira az adette tişört imali yapılması yüksek maliyetlidir. Bu mevzuda işlerini icra eden üreticilerin kural olarak kabul ettikleri belirli rakamlar bulunmaktadır. Misal; promosyon tişört için asgari 20 adet sipariş kabul edilmektedir. Ayrıca S, M, L, XL, XXL bedenler mevcuttur.

Promosyon tişörtlerde renk tercihleri, kumaş alternatifleri istenilen renklerde ve vücutlarda yapılmaktadır. İsterseniz %100 pamuk tişörtleri seçim edebileceğiniz gibi emin oranda pamuk, emin oranda polyester tişörtleri de seçim edebilirsiniz. Seçeceğiniz renk için, rengi ayrıntılı olarak belirtmeniz gibi, istediğiniz mahsullerin, istediğiniz gibi gelmesi açısından ehemmiyetlidir.

 

Promosyon Şapka Modelleri

Promosyon şapka kullanımı çok daha öncelere dayanır. Evvelleri yağmur, rüzgar, güneş gibi dış tesirlerden korunmak için kullanılan şapkalar gitgide değişerek ehemmiyetli bir aksesuar haline gelmiştir. Günlük yaşam içerisinde şapkaların bir hayli noktada birbirinden ufaladığına tanık oluruz. Belli işleri, özel anları hatta spor cinslerini temsil eden şapka modelleri bulunur. Şapkaların bunlar dışında apayrı bir kullanım alanı daha bulunur. Firmalar ya da kuruluşlar tanıtımlarını yapmak, adlarını daha iyi duyurmak için promosyon şapka kullanırlar. Geniş kitlelere dağıtılan şapkalar hem markanın suratı olur hem de dinlenme oranını artırır.

Reklamcılık sektöründe bir markayı ya da ürünü tanıtmak için bir hayli değişik yöntem bulunur. Promosyon da bu yöntemlerden birisidir. Promosyon şapka ürünlerin en ehemmiyetli avantajı bir çeşit saklı reklam yapmalarıdır. Bir ürün dağıtılmasının ardından bir hayli insanın eline geçebilir. Bu da bu kitlenin o marka ya da kuruluş hakkında bir fikir sahibi olacağı anlamına kazanç. Reklam çağımızın en ehemmiyetli vasıtalarından birisidir. Kendisini doğru tanıtamayan bir marka, ne yapmak istediğini ortaya net olarak koyamayan kuruluşlar öbürleri arasında kaybolmaya adaydırlar. Değişik reklamlar kadar bu noktada promosyon mahsullerin de ehemmiyeti çoğalır.

 

 

Promosyon Plastik Kalem

Plastik kalem yaşamımızın her alanında kullandığımız bırakılmaz parçalardan birisidir. Uygun maliyeti ve rakamsız çeşitleri ile en fazla seçim edilen kalemler arasındadır. Promosyon plastik kalemler isteğe özel logo baskıları yapılarak istenilen renk ve modelde alıcıya sunulmaktadır. Plastik kalemler günlük yaşamımızda konutta, büroda usunuza gelebilecek her yerde yaşamımızın içerisinde yer almaktadır. Özellikle finans kuruluşları, mektepler, bankalar ve eğitim kuruluşları tarafından işletme tanıtımı emeli ile seçim edilmektedir. İşletmelerin markalarını tanıtım emeli olarak kullandığı plastik kalemler muhtelif model ve renkleri ile alıcının alakasını sürüklemektedir.

Promosyon plastik kalemler son markalama taşıtıdır. Bunlar makul ve ekstra gayret tüketmeden markanızı birden çok yere taşıyorlar. Bir kalemin bedeli, üzerinde logonuz ile markalandığında birden çok defa çoğalır.

Özellikle promosyon baskılı plastik kalemlerin, nihai markalama aracı olmasının; marka değerini arttırması, markayı görünür hale getirmesi, özellikle küçük işletme sahipleri için uygun maliyetli olması, kullanışlı ve kolay taşınılabilir olması gibi birçok sebebi vardır.

Bununla birlikte, pazarda şirketinizin markalaşma amacı için özelleştirilmiş promosyon plastik kalemler seçmenize, tasarlamanıza ve üretmenize yardımcı olacak, en iyi fiyat, hızlı teslim ve bol çeşit imkanları ile, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Pius Ajans her zaman hizmetinizdedir.

 

 

Promosyon Anahtarlık

Marka kıymetinizi arttırmak ve geniş kesimlere erişmek istiyorsanız; işletmemiz tarafından özel baskı teknikleri ile sunulan promosyon anahtarlık seçim edebilirsiniz. İyi bir promosyon mahsulü alıcıların kesintisiz kullandığı, aynı zamanda işlevsel olan bir mahsuldür. Bu noktaya dikkat edilmediği takdirde promosyon mahsullerin verilmesinden beklenen verim ve dönüt alınamamaktadır.

İşletmemiz tarafından sunulan ve promosyon ürünleri arasında öne çıkan anahtarlık sayesinde; uzun süreli kullanıma uygun, her şartta ve her kesim tarafından kullanılacak bir ürün seçiminde bulunabilirsiniz.

İyi bir promosyon mahsulü seçmek istiyorsanız görünüş kadar işlevsel olması da öne çıkmaktadır. Bu bakımdan baskılı promosyon anahtarlık ile hem estetik hem de işlevsel mahsullere sahip olabilirsiniz. Alıcılarınız için vereceğiniz bu anahtarlık özel baskı teknikleri ile hazırlanmakta olup darbeye; silinmeye ya da değişik nedenlere son derece dayanıklı biçimde üretilmektedirler.

Promosyon anahtarlık çeşitleri, şirketinize ait logo, marka adı ayrıntılarını üzerine baskı usulü ile yansıtarak; şık kullanım sağlayabileceğiniz ve alıcılarına hediye ederek, geniş kitleye marka isminiz tanıtabileceğiniz ürün çeşitleridir. Siler için hazırladığımız promosyon anahtarlık modellerimiz ise platformumuz üzerinden nitelikli alternatifler ile sizlere sunuyoruz.

Bu özenli kavrayışımız sayesinde reklamınızın en doğru ve hedefine erişecek biçimde yapılmasına dikkat ediyoruz. Markanız için ise geriye promosyon mahsulleri hedef kitleye eriştirmek kalıyor. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi bu mahsulümüzde de ucuz promosyon anahtarlık sunuyor ve tanıtım için büyük tutarlar ödemekten markanızı kurtarıyoruz.

 

 

Promosyon Kupa Bardak

Promosyon baskılı kupa bardak firmaların promosyon mahsulü olarak seçim ettiği mahsullerden biridir. Özel olarak firmanın logosu ve sloganı gibi objeler kupa üzerine basılarak alıcılara ya da çalışanlara hediye edilir. Kullanan bireyin sahip olduğu avantajın yanında kupa baskı, markanızın tanınmasına ehemmiyetli katkı sağlar.

Markanın tanınırlığını oturtmak emeliyle baskılı kupa gibi aralıksız kullanılan bu ürünler çok galibiyetledir. Bazı özel tasarımların da kullanılmasıyla, ortaya gözleri üzerine sürükleyen bir promosyon mahsulü çıkarmak muhtemeldir. Promosyon kupa bardak mevzusunda Pius Ajans alıcılarına hem yüksek nitelikli hem de uygun promosyon kupa bardak maliyetini sunar.

Otellerden kafelere, iş yerlerinden konutlara kadar pek çok alanda kullanılan kupalar, imalinde kullanılan incelikli metotlar ile diğerlerini ufalar. Bu mahsuller planlanırken değişik gereksinimler göz önünde bulundurulur. Bundan dolayı da ortaya çok muhtelif modeller çıkar. Tabi modeller kadar ehemmiyetli olan bir başka detay ise mahsullerin kalitesidir. Porselen de nitelik gözle görülür derecede ayrılır bir fark yaratır. Porselen seramik kupa sofraları ve sunumları hoşlaştırmak için planlanmış mahsullerdir. Bulundukları civarda kesinlikle bir fark yaratırlar. Porselen özel bir dokudur. Porselene bu özel dokuyu kazandırmak ise apayrı bir uğraştır. Doğru bir emekçilik ile üretilmeyen porselenler sanıldığı kadar tesirli olmaz.

 

 

Promosyon (USB) Flash Bellek

Promosyon USB Flash Bellek, harikulade bir hediye olmakla beraber günümüzde sıklıkla kullanılır; dolayısıyla sıkça görülen bir kaydetme aracıdır. Alıcınızın firma sunumları, reklam filmleri, dijital kitapçıklarını belleklere yükleyerek; firma logosuyla kişiselleştirilmiş Promosyon USB Flash Belleklerini reel bir pazarlama vasıtasına dönüşür.

Ayrıca verilen hediye kullanılmalı ve insanların gereksinim duyduğu bir nesne olmalı. Oysa pek çok promosyon ürün hediye olarak verilir ama kullanılmaz. Bu promosyon ürünleri ise hem gereksinim hem de kullanılabilir bir promosyon üründür.

 • Flash Bellek sık kullanılır
 • Muhteşem şahsileştirme imkânı
 • Promosyon USB Flash Bellek hem vermesi hem de alması güzel bir armağandır

 

Pius Ajans geniş Promosyon USB Flash Bellek model yelpazesiyle, her alıcıya uygun bir hediye olanağı sunmaktadır. Modellerimiz, çok çeşitli olduğu için, bütün anlamıyla alıcınızın isteğine uyarlanabilir özelliktedir. Kart biçiminde, anahtar biçiminde, kredi kartı biçiminde USB Flash Bellek bunlardan birkaçıdır. Pius Ajans, bu ürünlerin maliyetlerini ayarlarken, piyasaya göre size en uygun maliyetlerden sunuyor.

Tam modellerimize anahtarlık takılır. Bu sayede Promosyon USB Flash Belleklerinizin kaybolma olasılığı ortadan kalkar.

 

 

Plaketler

Günlük hayatta pek görülmese de özel günlerde çoğu insanın elinde görebiliriz. Plaketler, kişiye özel birisi olmasından ya da üstün bir zafer göstermesinden dolayı verilir. Misalin anneler gününde plaket yaptırılabilir ve üstüne dünyanın en hoş annesi yazdırılabilirsiniz.

Tanım olarak azıcık bahsetmek gerekirse, metal, sırça, tahta gibi malzemelerden oluşan; dışı koyu kumaşlı, kutu biçiminde olan özgüven destekleyici bir materyaldir.

Plaket modellerimiz;

 • Şapkalı ajanda plaketler,
 • Ahşap plaketler,
 • Kristal plaketler,
 • Özel tasarım plaketler ve
 • Gümüş tabak plaketler
//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png