Ajans Nedir?

Reklam ajansı olarak logo yapma, logo tasarlama konusunda
uzman ekibimizle görsel materyal alanında kreatif hizmet veriyoruz. Reklam ajansları olarak logo oluşturmak için müşterilerimizin önceliklerini göz önünde bulundurmaktayız. En iyi ajanslar müşteri beklentilerini doğru yönlendirenlerdir.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png

>

Reklam Nedir?

Reklam hayatımızın bir parçasıdır, güvenilir ajanslar bir ürün veya nesnenin tanıtımı için reklam yapmanın önemi büyüktür. Reklamlar olmadan ürünlerin hedefine ulaşması oldukça zordur. Ajans PİUS - Planlar, İletişime geçer, Uygulamayı yapar, Sanata dönüştürür.

<

blank

Logo Tasarım Nedir?

Kurumsal kimliğinizi oluştururken logo tasarımı önemlidir. Logo tasarımı için sade ve kolay anlaşılır, firmaların sembol ve iconları üzerinden hareket ederek, logo tasarla mantığıyla, hayal gücünün görsele dönüştüğü farklı çizgi ve renklerin oluşturduğu logo tasarımı markanızı bir adım öne çıkarır.

>

blank

Web Tasarım Nedir?

PİUS firmanızın web tasarımı hizmetlerinin e sisteme uyarlanması reklam ajansları sayesinde, grafik tasarımı iyi olan bir web tasarımı elinde faaliyetlerinizi dijital ortamda dünyaya yansıtılmasıdır. Profesyonel web tasarım sayesinde kurumsal web tasarım sitesine sahip olmanız mümkündür. Web tasarım ajansı sizlere ayrıca Google SEO hizmeti, kurumsal SEO hizmeti, web sitesi trafiğini artırmak, Google Adwords reklamları hizmeti vermekteyiz.

<

blank

Kurumsal Kimlik Nedir?

PİUS reklamcılık alanında kurumsal kimlik çalışması, kurumsal kimlik oluşturma, logo desing, afiş hazırlama, ajans, fuar standı tasarımı, broşür tasarımı, katalog, insert, broşür, el ilanı hazırlayarak kurumsal kimlik kılavuzu oluşturur. Kurumsal kimlik dosyası PDF olarak USB veya cd halinde müşteriye teslim edilmektedir. Kurumsal kimlik firmaların isim belirlemesiyle yapılması gerekmektedir.

>

blank

Fotoğraf Çekimi Nedir?

Ürünlerinizi çekici bir şekilde sergilemek ve potansiyel alıcıları en iyi bir şekilde sunmak gerekir. PİUS profesyonel fotoğraf çekimi, konsept fotoğraf çekimi, ürün fotoğraf çekimi, e-ticaret ürün fotoğraf çekimi, kıyafet fotoğraf çekimi, bebek fotoğrafçısı, kişilere özel logo tasarım, reklamlar için doğru bir reklam ajansı ile çalışmak önemlidir. PİUS fotoğraf çekim ücretleri konusunda öncelikle sizlere bilgi vermektedir.

<

blank

Tanıtım Filmi Nedir?

Tanıtım filmi hazırlama, senaryo, prodüksiyon, beste hazırlanması, ürün tanıtım filmi, firma tanıtım filmi, etkinlik tanıtım filmi, web sitesi tanıtım filmi, reklam filmi, kısa film, belgesel film, eğitim videosu, video kurgu, seslendirme, animasyon, sosyal medya tanıtım filmi alanlarında kurumun yetkilisi değerlendirmeler sonrasında tanıtım filmi nasıl çekilir, tanıtım filmi fiyatları gibi konuları karşılıklı istişare edilerek kurumsal tanıtım filmi hazırlanır.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png

Marka Tescil Nedir- Patent Nedir?

Bu sorularla sık sık karşılaşıyoruz isim belirlemeden önce patent sorgulama yapılmalıdır, fiyatlar Türk patent enstitüsünün belirlemiş olduğu marka tescil ücreti doğrultusunda belirlenmektedir. Marka tescil başvurusu yapılmadan önce patent araştırma yapılmalıdır, patent nasıl yapılır TPE den marka tescil sorgulanmalıdır. Marka sınıfları, marka tescil e-devlet veya TPE sorgulanmalıdır, unutmayın patent kimliğinizdir.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png
//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png