Kurumsal Kimlik

“Ben Buradayım!” dedirtecek çarpıcılıkta, fark yaratacak özgünlükte, hedef kitleyle uyumlu kurumsal kimlik hizmeti için PİUS AJANS ekibi sizi bekliyor.

Logo Tasarım

Firmanızın vizyonunu ve misyonunu müşteriye ilk yansıtan araçlardan biri olan logonuz, profesyonel ekibimiz tarafından kusursuz bir şekilde tasarlanır. Logonuzu akılda kalacak şekilde ve çalışma alanınızı müşterilerinize sunacak şekilde hazırlıyoruz.

Web Tasarım

Kurumsal kimliğin en etkili sunulabildiği kanallardan biri web tasarımıdır. Bu nedenle iyi bir web tasarımı özgün, ilgi çekici, kreatif, şık ve modern olmalıdır. Firmanızın ihtiyaçlarına cevap veren özgün tasarım ile rakiplerinizden ayrılmanızı sağlayan, size özel profesyonel web tasarımı başarınızın artması için olmazsa olmazlardan biridir. Satışlarınızın artması ve müşteri portföyünüzü genişletmek için uygun stratejiler ile tasarlanmış mobil uyumlu, özgün ve arama motoru dostu bir internet sitesine sahip olmanız gerekir.

Kreatif Tasarımlar

Markanızı, kurumsal kimliğinizi sağlamlaştırmak adına hem dijital mecralarda hem de aynı zamanda baskıda kullandığınız reklam araçlarında kreatif tasarımlara ihtiyaç duyarız. Alanında uzman kreatif ekibimizle birlikle markanıza değer katmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Design

Tasarım, bir ürünün tümü, veya bir parçası veya üzerindeki süslemenin, çizgi, şekil, biçim, renk, doku, malzeme veya esneklik gibi insan duyuları ile algılanan çeşitli unsur veya özelliklerinin oluşturduğu bütünü ifade eder.

E-katalog

Dinamik ve görsel zenginliğe sahip e-kataloglar bilgiye tek tıklama ile ulaşmanın en iyi yoludur. Bilgiyi en profesyonel ve prestijli şekilde aktaran bu yöntemi seçerek kurumsal adımlarınızdan en büyüğünü atmış olursunuz. Web sitelerinizde yayınlayacağınız ve müşterilerinize ulaşacak online dergiler ile mesajınızı doğrudan aktarma şansına erişeceksiniz.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png
Size Nasıl Yardımcı
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?