Ajans Nedir?

Pius Reklam ajansı olarak Logo Tasarım, Web Tasarım, Kurumsal Kimlik, Tanıtım Filmi, Marka Tescil ve Patent konularında kreatif hizmetler veriyoruz. Müşterilerimizin önceliklerini dikkate alarak gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda tek hedefimiz müşterilerimizi doğru yönlendirmektir. Çünkü en iyi ajanslar müşteri beklentilerini doğru yönlendirenlerdir.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png
>
Reklam

Reklam Nedir?

Reklam hayatımızın bir parçasıdır. Bu yüzden bir ürün veya nesnenin tanıtımı için güvenilir ajanslarla reklam yapmanın önemi büyüktür. Reklamlar olmadan ürünlerin hedefine ulaşması oldukça zordur. Ajans Pius olarak sizin için reklam süreçlerinizi planlıyoruz. Böylece hazırladığımız uygulamalarla ürünleriniz için en uygun tanıtımları ortaya çıkarıyoruz.

<
Logo Tasarım

Logo Tasarım Nedir?

Logo tasarımı kurumsal kimliğinizi oluşturmada oldukça önemlidir. Bu yüzden logo tasarlarken sade ve kolay anlaşılır tasarımlar tercih edilmelidir. Ajans Pius firmanızın sembol ve ikonlarından hareket ederek size özel ve sizi yansıtan logolar tasarlar. Hayal gücünün görsele dönüştüğü, farklı çizgi ve renklerin oluşturduğu logo tasarımlarımızla markanızı bir adım öne çıkarabilirsiniz.

>
Web Tasarım

Web Tasarım Nedir?

Web tasarımı hizmetleri faaliyetlerinizi yansıtma konusunda çok gereklidir. Biz Ajans Pius olarak sunduğumuz web tasarımları sayesinde kurumsal bir web siteniz olması için çalışıyoruz. Çünkü grafik tasarımı iyi olan, güzel tasarlanmış bir web sitesi sizi dijital dünyaya çok daha kaliteli yansıtır. Web tasarım yanında sizlere Google SEO Hizmeti, Kurumsal SEO Hizmeti, Google Adwords Hizmeti vermekteyiz.

<
Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik oluşturma tüm detayların dikkate alındığı geniş bir çalışma sürecini kapsar. Bu anlamda kurumsal kimlik kılavuzu oluşturmak için Logo Design, Afiş Hazırlama, Fuar standı Tasarımı, Broşür Tasarımı; Katalog, Insert ve El İlanı Hazırlama gibi çalışmalar yapıyoruz. Kurumsal kimlik dosyanızı PDF olarak USB veya CD halinde size teslim ediyoruz.

>
Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi Nedir?

Fotoğraf çekimi ürünlerinizi çekici bir şekilde sergilemek ve potansiyel alıcılara en iyi bir şekilde sunmak için çok önemlidir. Biz Pius olarak profesyonel fotoğraf çekimi, konsept fotoğraf çekimi, ürün fotoğraf çekimi, e-ticaret ürün fotoğrafı çekimi, kıyafet fotoğraf çekimi gibi birçok alanda çalışıyoruz. Reklamlar için doğru bir reklam ajansı ile çalışmak önemlidir. Ajans Pius fotoğraf çekimi konusunda da size profesyonel hizmetler sunar.

<
Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Nedir?

Tanıtım filmi hazırlama, senaryo oluşturma, prodüksiyon oluşturma, beste hazırlama, ürün tanıtım filmi, firma tanıtım filmi, etkinlik tanıtım filmi, web sitesi tanıtım filmi, reklam filmi, kısa film, belgesel film, eğitim videosu, video kurgu, seslendirme, animasyon alanlarında Ajans Pius sizlere profesyonel bir ekiple yardımcı olur. Bu süreçte tanıtım filmi nasıl çekilir, tanıtım filmi fiyatları gibi konuları sizinle görüşerek kurumsal tanıtım filmlerinizi planlıyoruz.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png

Marka Tescil ve Patent Nedir?

Marka tescil ve patent konusu hakkında sık sık sorularla karşılaşıyoruz. Öncelikle isim belirlemeden önce patent sorgulama yapılması gerekmektedir. Bu nedenle Marka Tescil başvurusu yapılmadan önce patent araştırma yapılmalıdır ve marka sınıfları sorgulanmalıdır. Fiyatlar ise Türk Patent Enstitüsü’nün belirlemiş olduğu marka tescil ücreti doğrultusunda belirlenmektedir. Patent markanızın kimliğidir. Bu yüzden Ajans Pius olarak müşterilerimize detaylı olarak danışmanlık yapıyoruz.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2018/04/vertical_line.png

Aklınızda bir proje mi var?

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png