Kendiniz hakkında konuşmak ve kalıcı hafızanın değerini doğru kanalda tutmak gittikçe zorlaşıyor. Mevcut bilindik kanallar yerine yaratıcı kanallar üretebilmek, hedef kitleye ulaşmanın temel koşullarından biridir. Bu nedenle hedef kitleyi olabildiğince optimize etmek gerekir.

Markayı yaratmak kadar markanın yayılmasını planlamak da önemlidir. Pius Tabela olarak 2006 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini işimize yansıtıyoruz. Markalar ile tüketicileri arasında duygusal bir bağ kurabileceğimizi biliyoruz.

Sektörde PİUS (Planlama, İletişim, Uygulama, Sanat) mottosuyla yola çıkma şeklimizde reklam, tabela ve tasarım hizmetleri verdik. PİUS planlar, iletişim kurar, uygulamaya koyar ve sanata dönüştürür. Logonun bir kurumun kimliği olduğunu unutmayın, orijinal fikri ve özgün tasarımı sadece Pius Ajans’ ta bulabilirsiniz. Pius Ajans olarak müşterilerimize kaliteli ve ekonomik tabela hizmetleri sunmaktayız. Güvenilir, hızlı ve kaliteli bir marka almak için bizimle iletişime geçin…

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png