Türkiye’nin neresinde olursanız olun, lüzumunuz olan fuar stant çizimini çalışma mevzunuza uygun hazırlanır. İmalatını ve montajını yapar ve öbür tüm fuar mobilyalarını, aksesuarlarını size sağlarız. Fuar stant kurulumu her şeyden önce bir planlama dâhilinde yapılmalıdır. Yapacağınız fuarın sektörel alana göre çizim ve tasarımını yaparak, ilgili görevlilere sunarız. Tasarım aşamasında yüklenici firma ve uygulayıcı firma olarak her iki tarafın yapacağı toplantılar sonrasında ortak oluşan kanaat sonrası tasarım şekillenmesi daha hızlı yol almaktadır. Fuar hazırlığı komple bir paket halindedir modüler, ahşap, maxima veya özel tasarım fuar stant kurulumu gibi detaylar belirler. İşin muhteviyatına göre fiyat çalışması aşamasına geçeriz. Fuar öncesi hazırlık aşamasında yapılacak olan iş kategorisine göre tanıtım faaliyetleri yapılmalıdır. Örneğin fuarın hedef kitlesi, kimlere ulaşmak istendiği, fuara kimler katılmalı gibi detayları önceden planlamak gerekir. Kurulacak olan fuar stant ikramlarının, gelecek misafirlerin, stantlarda duracak hosteslerin, stantların elektrik sistemleri, konukların ağırlanması gibi ayrıntıları hesaplarız.

Fuar Stant

Mekânlarda daha önceki kullanım sergilenebilmeleri için lüzumlu gereksinimler için ahşap ve modüler stantlara gereksinim vardır Pius Ajans Fuar Stant imalatı fuar stant tasarımlarını günümüz koşullularına göre ve birbirinden şık tasarımlarla özgünleştiren tasarımlar sunmaktadır. Fuar stant tasarımı, ahşap fuar stant, kongre stant, fuar stant, teşhir stant olarak ürün ve hizmetlerin ihtiyacı olan müşterilerin isteklerine göre tasarlanıp üretilmektedir.

Fuar stant imalatı ve tasarımı çalışmalarını özgün olarak gerçekleştirmektedir. Doğru şekilde yapılan stant imalatı ve tasarımları potansiyel müşteriler üzerinde kalıcı etki yaratacaktır. Müşterileri cezp ederek kendine çekecektir. Stant, fuar tarihinden bir tesir ile iz vazgeçmesi yapılmayan özgün tasarımlar sayesinde yapar.

Markanın kimliğini ön plana çıkartacak sunumlar markanın genel olarak potansiyel müşterisinin aklında bırakacağı iz ile doğru orantılıdır. İyi bir firma ile markanın işlevini Bursa Reklam ile artırmak mümkündür. Bu sebeple kaliteli personel ekibimiz ile tanışıp modern akılcı ve estetik tasarımlarla ihtiyacınız olan hizmeti güvenle bizden alabilirsiniz. Mahsullerin hikâyesini profesyonel müesseselerle iyi anlatacak çözümlerle ve şık stant sistemleri ile mümkündür.

Günümüzde fuar alanında kurulan stantlar esasında 3 değişik gruba ayrılmaktadır. Alıcımızın istekleri güzergâhında işletme vizyonu ve ürün yelpazesine göre fuar stant tasarımı yapılmaktadır. Fuar stant çeşitlerini, tasarım elastikliğine göre sıralamak gerekirse;

  • Ahşap Fuar Stant,
  • Maxima Fuar Stant,
  • Modüler Fuar Stant ve
  • Özel Fuar Stant Tasarımı olarak sıralayabiliriz.

 

Ahşap Fuar Stant

Kullanılan malzeme bakımından ahşap fuar stant, modüler bakımdan kolay monte edebiliriz. Maliyet ve sağlamlık açısından eşlerine göre değişiklik talep eden modeldir. İşletme, marka ve emeline göre kurulan, içerisinde oturma ve dinlenme alanları, besin meşrubat alanları gibi süre geçirme kısımlarının bulunduğu, metrekare hesabı çizilen ahşap fuar stant öteki fuar çeşitlerine oranla daha çok seçim ederiz. Fuar alanında şirketin satın alacağı alan dâhilinde; en, boy, yükseklik açısından uygun çizilen stantlar, amaca uygun hazırlanmaktadır.

Ahşabın kendine has hoşluğu pek çok eşyada kendini gösterir. Özellikle dekorasyon emelli kullanılan eşyalarda tasarımcıların sıklıkla kullandığı ahşap malzeme işlenmeye müsaittir. Uzun kullanımlar için son derece dayanıklıdır. Ahşap fuar stantları dekorasyon amacı ile kullanılabildiği gibi; reklam ve tanıtım emelli mahsullerin teşhir edilmesinde de üretici işletmeler tarafından yoğun bir biçimde kullanılmaktadır.

Raflı, çekmeceli, farklı geometrik şekillerde, sıralı ya da renklendirmeye müsait, farklı ebatlardaki ahşap stant fuarı modellerimiz için Pius Ajans ile iletişime geçebilirsiniz.

Ahşap fuar stant fiyatlarında tasarım, materyaller, ham madde ve alan genişliği; fiyat belirleyici noktalardır.

Modüler Fuar Stantı

Modüler fuar stant, tak-çıkar formatında çizilir. Bu stantlar, sökülüp takılabilir biçimde dizayn edilir. Ayrıca fuarlarda en sıklıkla kullanılan pratik tasarımlar arasında yer alır. Küçük stantlar özellikle birçok işletmenin katıldığı fuarlarda seçim edilir.

Fuar vakitleri ve tanıtım alanları da modüler fuar stant kullanımlarını etkileyen unsurlar arasında yer alır. Reklam ve tanıtımların aktif şekilde yapılabilmesi için uygun alanlar ve çerçeve modülünde oturumlar kullanır.

Modüler fuar stantlarının en büyük özelliği standın parçalarının logo gibi sökülüp takılmasını kapsamasıdır. Özellikle birden fazla kullanılan stantlar için uygulanan en geçerli yöntem logo stili stantlardır. Pratik ve kolay montajı sebebi ile en çok seçim edilen stant çeşitleri arasında yer alıyor. Modüler fuar stantlarında kullanılan ana malzeme alüminyumdur.

Değişik stant çeşitlerine mukayeseyle daha ekonomik avantajlar sunan modüler fuar stantları, pek çok firmanın seçim ettiği seçenekler arasında yer alır. Özellikle ulusal fuarlarda seçim edilen modüler sistem, hemen her sektöre uygun çözümler sunduğu için oldukça caziptir. Modüler fuar stant fiyatları seçilen modele göre farklılık gösterir. Maliyet tanımlaması, ne kadar kapsamlı bir model seçildiğiyle ilgili de değişir. LED aydınlatmalar, iç ve dış aydınlatma sistemleri, ses sistemleri veya akıllı ekran oturumları gibi değişik sistemler ile çizilen modeller, kapsamlarına göre maliyetler ile satışa sunar.

Maxima Fuar Stantı

İnsanların ilgisini toplayacak ve rakiplere göre çok daha saygıdeğerlik kazandırtacak stantlardır. Bu dünyada size sunduğumuz profesyonel hizmet kapsamında maxima fuar stant ile umutla fuarlarda isminizden bahsedebilirsiniz.

Modüler sistem avantajı ile istenilen her modelde, istenilen her boyut ve alternatiflerde dizayn edilebilen Maxima fuar stant tasarımı, süratli ve kolay montaj özellikleri sunar. Her bir parça, birbiriyle geçimli ve uygulanabilir formda dizayn edilir. Maxima fuar stantları değişik büyüklüklerdeki modüllerin, değişik formlarda ve istenildiği gibi kullanılmasını sağlayan fuar sistemleridir.

İstenilen boyutlarda tasarım tanımlanır ve ana temel oluştururuz. Sonrasında seçilen malzemelere göre oturumlar veya modüller ilave edilerek montaj sağlanır. Sırça veya ayna modüller, suntalam malzemeler, kumaş ayrıntılar gibi pek çok tasarım ile kombine olarak kullanır.

Maxima fuar stantları malzemesi, halı ve parke alternatiflerine göre seçenek sunar. Genellikle yapının sağlam olması için zemin kısmında halı kaplama mahsuller tercih ederiz. İletişim ve sentez yerlerinde tamsallık sağlayan maxima sistemler, kolay temizlenir olması ile kendini ortaya koyar.

Tasarım kapsamındaki taşıtlara müteveccih kapsamlı vasıtalar, teknik ve donanım teçhizatlarına göre planlanmıştır. Maxima fuar stant, teknolojik oturumlar kullanılarak değişik formlar sunar. Maliyeti ise proje sunumları, tasarım ve imalat özellikleri belirler.

Özel Fuar Stant Tasarımı

Fuar stant tasarımları, imalatı yapılan hammaddelere göre uygulanıyor. Tüm fuar stantları, satılık ve kiralık satış alternatifleriyle hem yerel ve milli fuarlar hem de evrensel fuarlar için sunulmaktadır.

Fuar stantlarında montaj süratli ve basitliği, ehemmiyetli vurgular arasında yer alır. Maliyet, tasarım özellikleri ve uygulama yöntemlerine göre değişiklik gösterir.

Özel tasarım, firmanızın tüketiciye doğru odaklı ulaşması için oldukça önemlidir. Bir tasarım sizin fuarda ulaşmak istediğiniz kitlelerin ilgisini çekebilmektedir. Eğer doğru bir kitleye ulaşmak istiyorsanız öncelikle hazırlanan bu stant kitle analizi yapılarak hazırlanmış olmalıdır. Fuara katılan misafirlerin bir defaya mahsus katıldığı düşünülerek hareket edilmelidir. Firmalar müşteri stratejisini tek seferde hedef müşteri kitlesine ulaşacak şekilde planlamalıdır. Özel tasarım stantlar ürün odaklı veya firmaların kurumsal renk odaklı hazırlanır. Bu sayede ziyaretçilerin dikkatini çekebilmektedir. Ayrıca bu stantlar genel olarak tanıtım amaçlı yapılmaktadır.

 

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png