Türkiye’nin neresinde olursanız olun veya Türkiye’nin neresinde fuara katılırsanız katılın, lüzumunuz olan fuar standı çizimi çalışma mevzunuza uygun hazırlar, imalatını ve montajını yapar, öbür tüm fuar mobilyalarını, aksesuarlarını size sağlarız. Fuar stant kurulumu her şeyden önce bir planlama dâhilinde yapılmalıdır, yapacağınız fuarın sektörel alana göre çizim ve tasarımı tarafımızdan yapılarak ilgili görevlilere sunulur, tasarım aşamasında yüklenici firma ve uygulayıcı firma olarak her iki tarafın yapacağı toplantılar sonrasında ortak oluşan kanaat sonrası tasarım şekillenmesi daha hızlı yol almaktadır. Fuar hazırlığı komple bir paket halindedir modüler, stant kurulumu, paket stant kurulumu, ahşap stant kurulumu, maxima stant kurulumu, özel tasarım stant kurulumu gibi detaylar belirlenir. İşin muhteviyatına göre fiyat çalışması aşamasına geçilir, fuar öncesi hazırlık aşamasında yapılacak olan iş kategorisine göre tanıtım faaliyetleri yapılmalıdır, örneğin fuarın hedef kitlesi, kimlere ulaşmak istendiği, fuara kimler katılmalı gibi detayları önceden planlamak gerekir. Kurulacak olan fuar standı ikramların, gelecek misafirlerin, stantlarda duracak hosteslerin, stantların elektrik sistemleri, konukların ağırlanması gibi ayrıntılar hesaplanmalıdır.

Fuar Standı

Değişik mekânlarda, uygun olmayan mekânlarda olabilir.  Mekânlarda daha önceki kullanım sergilenebilmeleri için lüzumlu gereksinimler için ahşap ve modüler stantlara gereksinim vardır Pius Ajans Fuar Stant imalatı fuar stant tasarımlarını günümüz koşullularına göre ve birbirinden şık tasarımlarla özgünleştiren tasarımlar sunmaktadır. Fuar stant tasarımı, ahşap fuar standı, kongre standı, fuar standı, teşhir standı olarak ürün ve hizmetlerin ihtiyacı olan müşterilerin isteklerine göre tasarlanıp üretilmektedir.

Fuarlarda pazarlaması yapılacak olan markanın kimliğini doğru yansıtacak şekilde teşhir edilmesi için Bursa Reklam Fuar standı imalatı ve tasarımı çalışmalarını özgün olarak gerçekleştirmektedir. Doğru şekilde yapılan stant imalatı ve tasarımları potansiyel müşteriler üzerinde kalıcı etki yaratacaktır. Müşterileri cezp ederek kendine çekecektir. Standın, fuar tarihinden bir tesir ile iz vazgeçmesi yapılmayan özgün tasarımlar sayesinde yapılabilir.

Markanın kimliğini ön plana çıkartacak sunumlar markanın genel olarak potansiyel müşterisinin aklında bırakacağı iz ile doğru orantılıdır. İyi bir firma ile markanın işlevini Bursa Reklam ile artırmak mümkündür. Bu sebeple kaliteli personel ekibimiz ile tanışıp modern akılcı ve estetik tasarımlarla ihtiyacınız olan hizmeti güvenle bizden alabilirsiniz. Mahsullerin hikâyesini profesyonel müesseselerle iyi anlatacak çözümlerle ve şık stant sistemleri ile olabilir.

Günümüzde fuar alanında kurulan stantlar esasında 3 değişik gruba ayrılmaktadır. Alıcımızın istekleri güzergâhında işletme vizyonu ve ürün yelpazesine göre fuar stant tasarımı yapılmaktadır. Fuar stant çeşitlerini, tasarım elastikliğine göre sıralamak gerekirse;

  • Ahşap Fuar Standı,
  • Maxima Fuar Standı,
  • Modüler Fuar Standı
  • Özel Fuar Stant Tasarımı olarak gruplandırabilir.

 

Ahşap Fuar Standı

Kullanılan malzeme bakımından ahşap fuar standı, modüler bakımdan kolay monte edilebilir, maliyet ve sağlamlık açısından eşlerine göre değişiklik talep eden modeldir. İşletme, marka ve emeline göre kurulan, içerisinde oturma ve dinlenme alanları, besin meşrubat alanları gibi süre geçirme kısımlarının bulunduğu, metrekare hesabı çizilen ahşap fuar standı öteki fuar çeşitlerine oranla daha çok seçim edilir. Fuar alanında şirketin satın alacağı alan dâhilinde, en, boy, yükseklik açısından uygun çizilen stantlar, amaca uygun hazırlanmaktadır.

Ahşabın kendine has hoşluğu pek çok eşyada kendini gösterir. Özellikle dekorasyon emelli kullanılan eşyalarda tasarımcıların sıklıkla kullandığı ahşap malzeme işlenmeye müsaittir ve uzun kullanımlar için son derece dayanıklıdır. Ahşap fuar stantları dekorasyon amacı ile kullanılabildiği gibi, reklam ve tanıtım emelli mahsullerin teşhir edilmesinde de üretici işletmeler tarafından yoğun bir biçimde kullanılmaktadır.

Raflı, çekmeceli, farklı geometrik şekillerde, sıralı ya da renklendirmeye müsait, farklı ebatlardaki ahşap stant fuarı modellerimiz için Pius Ajans ile iletişime geçebilirsiniz.

Ahşap fuar standı fiyatlarında tasarım, materyaller, ham madde ve alan genişliği; fiyat belirleyici noktalardır.

Modüler Fuar Standı

Modüler fuar stantları, tak-çıkar formatında çizilir. Sökülüp takılabilir biçimde tasarım edilen modüler fuar standı, fuarlarda en sıklıkla kullanılan pratik tasarımlar arasında yer alır. Özellikle birçok işletmenin katıldığı fuarlarda, küçük stantlar seçim edilir.

Fuar vakitleri ve tanıtım alanları da modüler fuar standı kullanımlarını etkileyen unsurlar arasında yer alır. Reklam ve tanıtımların aktif şekilde yapılabilmesi için uygun alanlar ve çerçeve modülünde oturumlar kullanılır.

Modüler fuar stantlarının en büyük özelliği standın parçalarının logo gibi sökülüp takılmasını kapsamasıdır. Özellikle birden fazla kullanılan stantlar için uygulanan en geçerli yöntem logo stili stantlardır. Pratik olması ve kolay montajı sebebi ile en çok seçim edilen stant çeşitleri arasında yer alıyor. Modüler fuar stantlarında kullanılan ana malzeme alüminyumdur.

Değişik stant çeşitlerine mukayeseyle daha ekonomik avantajlar sunan modüler fuar stantları, pek çok firmanın seçim ettiği seçenekler arasında yer alır. Özellikle ulusal fuarlarda seçim edilen modüler sistem, hemen her sektöre uygun çözümler sunduğu için oldukça caziptir. Modüler fuar standı fiyatları, seçilen modele göre değişiklik gösterir. Ne kadar kapsamlı bir model seçildiğiyle ilgili maliyet tanımlaması yapılır. LED aydınlatmalar, iç ve dış aydınlatma sistemleri, ses sistemleri veya akıllı ekran oturumları gibi değişik sistemler ile çizilen modeller, kapsamlarına göre maliyetlerle satışa sunulur.

Maxima Fuar Standı

İnsanların ilgisini toplayacak ve rakiplere göre çok daha saygıdeğerlik kazandırtacak stantlardır. Bu dünyada size sunduğumuz profesyonel hizmet kapsamında maxima fuar standı ile umutla fuarlarda isminizden bahsedebilirsiniz.

Modüler sistem avantajı ile istenilen her modelde, istenilen her boyut ve alternatiflerde dizayn edilebilen Maxima fuar stant tasarımı, süratli ve kolay montaj özellikleri sunar. Her bir parça, birbiriyle geçimli ve uygulanabilir formda dizayn ediliyor. Maxima fuar stantları değişik büyüklüklerdeki modüllerin, değişik formlarda ve istenildiği gibi kullanılmasını sağlayan fuar sistemleridir.

İstenilen boyutlarda tasarım tanımlanır ve ana temel oluşturulur. Sonrasında seçilen malzemelere göre oturumlar veya modüller ilave edilerek montaj sağlanır. Sırça veya ayna modüller, suntalam malzemeler, kumaş ayrıntılar gibi pek çok tasarım ile kombine olarak kullanılabilir.

Maxima fuar stantları malzemesi, halı ve parke alternatiflerine göre seçenek sunar. Genellikle yapının sağlam olması için zemin kısmında halı kaplama mahsuller tercih edilir. İletişim ve sentez yerlerinde tamsallık sağlayan maxima sistemler, kolay temizlenebilir form sunar.

Tasarım kapsamındaki taşıtlara müteveccih kapsamlı vasıtalar, teknik ve donanım teçhizatlarına göre planlanmıştır. Teknolojik oturumlar kullanılarak değişik formlar sunan Maxima fuar standı maliyeti, proje sunumları, tasarım ve imalat özelliklerine bağlı olarak tanımlanır.

Özel Fuar Stant Tasarımı

Fuar standı tasarımları, imalatı yapılan hammaddelere göre uygulanıyor. Modüler sistem stantlar ve ahşap fuar standı çeşitleri olarak, iki değişik grupta uygulama yapılır. Tüm fuar stantları, satılık ve kiralık satış alternatifleriyle hem yerel ve milli fuarlar hem de evrensel fuarlar için sunuluyor.

Fuar stantlarında montaj süratli ve basitliği, ehemmiyetli vurgular arasında yer alır. Maliyet alternatifleri, tasarım özellikleri ve uygulama yöntemlerine göre fuar standı çeşitleri tanımlanır.

Özel tasarım, firmanızın tüketiciye doğru odaklı ulaşması için oldukça önemlidir, bir tasarım bazen sizin fuarda ulaşmak istediğiniz kitlelerin ilgisini çekebilmektedir, eğer doğru bir kitleye ulaşmak istiyorsanız öncelikle hazırlanan stant bu kitle analizi yapılarak hazırlanmış olmalıdır, fuara katılan misafirlerin bir defaya mahsus katıldığı düşünülerek hareket edilmelidir firmalar müşteri stratejisini tek seferde hedef müşteri kitlesine ulaşacak şekilde planlamalıdır. Özel tasarım stantlar ürün odaklı veya firmaların kurumsal renk odaklı hazırlanır bu sayede ziyaretçilerin dikkatini çekebilmektedir. Özel tasarım stantlar genelde tanıtım amaçlı yapılmaktadır.

 

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png