Günlük yaşamda çay, kahve, meyve suyu veya su gibi meşrubatlar içmek için birbirinden değişik formlardaki kadeh kullanılmaktadır. Promosyon kupalar hem görünüşü ile hem de kullanım basitliği sayesinde seçim edilen mahsullerden biridir. Değişik renkleri ve tasarımları bulunmaktadır. Genellikle seçim edilen renkleri siyah, beyaz, kırmızı, mavi, yeşil ve turuncudur. Model olarak değişkenlik gösteren promosyon kupalar hediye olarak da düşünülebilir. Hoşlandığınız çizgi film kişiliğini veya rastgele bir hayvanın deseninin kullanıldığı kupa modelleri de bulunmaktadır. Nitelikli malzemeden üretilen promosyon kupalar uzun ömürlüdür. Sağlamlığı ile dikkat toplayan bir hayli modeli bulunmaktadır. Beyaz renge sahiptir. Tüm promosyon kupa ürünleri, aynı zamanda sıcak meşrubatların geç soğumasını sağlamaktadır. Arınılması oldukça basittir. Dilerseniz elde yıkayarak veya bulaşık cihazına koyarak paklığını sağlayabilirsiniz.

 

Basitlik Sağlayan Kupa Modelleri

Promosyon kupalar, pikniğe giderken veya yolculuk yaparken de kullanılabilir. Termos kupa, yolculuk için oldukça lüzumlu malzemelerden biridir. Sıcak veya soğuk meşrubatlarınızı uzun zaman muhafaza eder. Çelik olduğu için hem meşrubatınızı muhafaza eder hem de korozyona karşı mukavemetlidir. Aynı zamanda bu alternatifler, paslanmaz özelliğe sahiptir. Dayanıklılığı ile popüler olan çelik termosların değişik renkleri ve tasarımı bulunur. Uzun zaman kullanıma uygun olan bu mahsullerin kulplu ve kulpsuz alternatifleri arasından lüzumunuza en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Ayrıca boyut olarak da değişiklik gösteren çeşitleri mevcuttur. Kadehli olması sebebiyle istediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu mahsullerin her biri kahve ve çay gibi tüm sıcak meşrubatlarınız için uygundur. Aynı biçimde promosyon kahve kupası modelleri de meşrubatlarınızın sıcaklığının tüketim süresinde sıcak veya soğuk kalmasına dayanaklı olur. Hem konutlarda hem de iş yerlerinde kullanıma uygundur. Bu mahsullerin paklığı de oldukça pratiktir. Promosyon kupalar ve termosların tasarımında sırça, çelik ve plastik malzemeden kullanmaktayız.

 

Seramik Kullanmanın Avantajları

Seramik kullanmanın kendi içinde bir ekip avantajları bul. Öncelikle porselen bir hayli mahsulden daha sıhhatli bir yapıya sahiptir. Arınması daha kolaydır. Özel yapısı sayesinde mikrop yaradılışını maniler ve hijyenik bir yapı oluşturur. Kolay arınması süreden ve efordan hasılat sağlar. Yemeklerin ve meşrubatların ısısını daha uzun zaman korur. İçinde bulunan malzemenin tadı ve kokusu porselen kupaya sinmez. Seramik oldukça zarif bir malzemedir, bu da porseleni son derece kıymetli kılar. Ayrıca üzerine çok değişik desenler harekâta ihtimali vardır. Seramik daha ilk değildiğinde kendisini muhakkak belli eder.

 

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png