Kutu Harf Tabela, zarif tasarıma sahip paslanmaz krom veya krom alaşımı malzemeden imal eden; önden veya arkadan ışıklandırmalı da imal edilebilen çağdaş, süsleyici ve şık tabela mahsulüdür.

Bu estetik ve süsleyici tabelalar, şirketlerin hem imajını hem de sürükleyiciliğini gözler önüne sermektedir. Kutu harf tabelalar; kuyumcular, büyük fabrikalar ve büyük reklam şirketleri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Birçok değişik biçimde üretebilen bu tabelalar ışıklı ve ışıksız olarak da üretim edebilir. İmal edildiği krom veya krom alaşımına bağlı olarak türleri sarı krom kutu harf; gold krom kutu harf olarak adlandırabilir.

Bu tabela yapısı gereği dış civarlarda ağır hava koşullarında dayanım istenen yerlerde; böylece şirket öğrenilirliğini sağlamak emeliyle üretilmekte olup; bu sebeple iç mekânlarda da süsleyicilik ve görsellik emelli üretilip kullanılabilmektedir.

Kutu Harf Tabelalar dış mekânlarda kullanıldığında kalabalık civarlarda dahi insanlar tarafından rahatça fark ediliyor; ve fazla derecede dikkat çekici ve göz kamaştırıcı bir reklam mahsulü olarak değerlendirilmektedirler. Bu sebeple bu tabelalar görselliğinin yanında değişik tabela cinslerine kıyasla daha çok nitelikli ve dayanıklıdır.

Kutu harf tabela çeşitleri ise;

  • Paslanmaz Kutu Harf
  • Gold Kutu Harf
  • Plexi glass Kutu Harf
  • Sarı Pirinç Kutu Harf
  • Fileli Paslanmaz Kutu Harf
  • Fileli Gold Paslanmaz Kutu Harf
  • Alüminyum Kutu Harf
  • Strafor Harf

 

Kutu Harf Tabelalar Nerelerde Kullanılır?

Kutu harf tabelalarını, birçok alanda kullanabileceğiniz en kullanışlı tabela çeşidi olarak görebilirsiniz. Bu sebepten ‘kullanımlarında şurada kullanmalısınız’ stili bir netlik söylenemez. Dükkânlarda özellikle oldukça fazla görebildiğimiz kutu harf tabela çeşitleri; değişik çeşitleri ile her stile sahip firmaya uymaktadır. Ayrıca ışıklı kutu harf tabelaları da fazla seçim etmese de birçok yerde kullanabilir olmaları ile öne çıkıyor.

 

Kutu Harf Tabelasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kutu harf tabelasında dikkatli olunması gereken en temel süreç tasarım kısmıdır. Bu şekilde kullanılacağı yer ve ebadı yanı gizeme mahsulde bu tasarımı etkileyecektir. İyi bir kutu harf tabelası tasarımı alıcılarınızın dikkatiniz üzerinize daha kolay sürükleyecektir.

Tasarım sürecinden sonra uygulayacak malzemenin tercihi de özen gösterilmesi gereken bir noktadır. Tabelanın uzun ömürlü olması için nitelikli malzemeden seçilmesi ve doğru biçimde üretilmesi gerekir. Her tabelada olduğu gibi bu tabelalarda da kurulumda gösterilecek özen tabelanın; niteliği ve uzun ömürlü kullanımı için lüzumludur.

 

Kutu Harf Tabela Fiyatları

Her alkışa uygun bir tabela tasarımı olan takımımızda senelerin tecrübesini yansıttığımız profesyonel uygulamalarımızla; istediğiniz ebatta tabelayı planlayarak kurulumunu da sizlere sunuyoruz.

Pius Ajans olarak iyi bir takım ve modern bakış açısı ile hareket eden takımımız; böylece her türlü reklam gereksiniminiz için iç ve dış mekân tabela çalışmalarınız için; güvenle müracaat edeceğiniz bir reklam işletmesidir.

//pius.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/logo2.png